Namuose – kovingos lygiosios

„Panevėžio“ futbolininkai devynioliktojo turo rungtynėse namuose susitiko su Kauno „Stumbras B“ ekipa, po įtemptos kovos mačas baigėsi taip pat kaip ir pirmame rate, tik šįkart komandos pelnė po įvartį – 1:1 (0:0).

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Kauno, kurie bandė kuo greičiau pasižymėti šiose rungtynėse, tuo tarpu „Panevėžys“ buvo priverstas kontratakuoti.

Sužaidus apie pusę pirmojo kėlinio „Stumbro B“ ekipa vis daugiau laiko praleisdavo prie „Panevėžio“ vartų, ypatingai daug problemų panevėžiečiams kėlė „Stumbro B“ saugas Kgaogelo Sekgota, kuris ne kartą sugebėjo apžaisti „Panevėžio“ gynėjus, tačiau jo sukurtomis progomis nepasinaudodavo komandos draugai.

Likus žaisti apie dešimt minučių pirmajame kėlinyje „Panevėžio“ ekipai pavyko perimti iniciatyvą. Puikią progą turėjo Tadas Markevičius, kuriam kontratakos metu pavyko pabėgti nuo varžovų gynėjų, tačiau jo bandymas smūgiuoti buvo nesėkmingas ir kamuolys praskriejo virš vartų.

Vos tik prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui dar vieną puikią progą pasižymėti turėjo T. Markevičius, tačiau šį kartą baudos aikštelėje užtikrintai sužaidė „Stumbro B“ gynėjas, kuris spėjo kamuolį nukreipti už galinės vartų linijos.

62-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ žaidėjams pavyko surengti gražią ataką, tačiau į baudos aikštelę įsiveržęs Mindaugas Butkus nesugebėjo uždaryti perdavimo. Po minutės savo sėkmę iš toli pabandė M.Savėnas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Galiausiai 65-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. Iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo Vilius Armanavičius, į šį smūgį „Panevėžio“ vartininkas Marius Suvaizdis reagavo, tačiau kamuolį atmušė tiesiai „Stumbro B“ žaidėjui Renato Da Silva, kuris be didesnio vargo pasiuntė kamuolį į vartus – 0:1.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ pradėjo vis labiau spausti savo varžovus. Dar vieną progą turėjo T. Markevičius, kuris bandė galva nukreipti kamuolį į vartus, tačiau bandymas buvo nesėkmingas.

Vis dėl to 79-ąją rungtynių minutę rezultatą pavyko išlyginti. Po T. Markevičiaus reido kraštu perdavimo sulaukė Mantas Savėnas, jo smūgį sulaikė vartininkas, vietoje ir laiku buvęs Edvardas Tamulevičius čiuoždamas sugebėjo nukreipti kamuolį į varžovų vartus – 1:1.

Po šio įvarčio „Panevėžys“ apsukų nemažino ir bandė persverti rezultatą. 80-ąją minutę pasižymėti galėjo Mindaugas Butkus, kuris sulaukė perdavimo iš du varžovų gynėjus apžaidusio Ronaldo Misiūno, tačiau smūgiuotas kamuolys pataikė į vartininką. Kiek vėliau iš toli atakavo Žilvinas Banys, tačiau į smūgį reagavo „Stumbro B“ vartininkas.

Panevėžio „Panevėžys“ – Kauno „Stumbras B“ 1:1 (0:0).

LFF I lyga, XIX turas, Panevėžys

65` [0:1] Renato Justo Leite Gomes Da Silva

79` [1:1] Edvardas Tamulevičius

Įspėjimai: 54′ Edvardas Tamulevičius

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Mantas Savėnas, Arnas Ribokas, Tadas Markevičius, Žilvinas Banys, Edvardas Tamulevičius (89′ Rokas Lazdinauskas), Yurii Podo, Rigobertas Songas, Domantas Nebilevičius, Rolandas Bilala (59′ Mindaugas Butkus), Andrei Famosaya(46′ Ronaldas Misiūnas).

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose šį sekmadienį, rugpjūčio 13 dieną, prieš „Pakruojo“ ekipą. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 13 valandą.