Namuose – apmaudžios lygiosios su klaipėdiečiais

„Panevėžio“ futbolininkai antrajame ture, namuose priėmė svečius iš uostamiesčio „Koralo“ ekipą, su kurią buvo pasidalinta po tašką, rungtynės baigėsi rezultatu – 1:1 (1:0).

Klaipėdos „Koralas“ pirmame ture 3:0 sutriuškino Tauragės „Taurą“, panevėžiečiai namuose 2:1 palaužė „Šilutę. Per pirmąsias dešimt rungtynių minučių abi ekipos apsikeitė kampiniais, kiek pavojingesnę progą turėjo svečiai, kurie po kampinio atšokusį kamuolį smūgiavo, tačiau vartininkas Marius Suvaizdis kamuolį sugavo.

13 minutę gerą progą turėjo Charlesas Atsina, sulaukęs Tado Markevičiaus perdavimo puolėjas iš Ganos bandė smūgiuoti, tačiau trijų gynėjų apsuptyje atsidūręs žaidėjas užstrigo ir prarado kamuolį baudos aikštelėje.

19 minutę savo sėkmę pabandė T. Markevičius. Sulaukęs perdavimo iš aikštės vidurio puolėjas nieko nelaukęs bandė pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravęs varžovų vartininkas kamuolį nukreipė už vartų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui iniciatyva buvo perėmusi Klaipėdos „Koralo“ ekipa. 27-ąją minutę lygioje vietoje kamuolį prarado M. Savėnas, šia klaida bandė pasinaudoti Donatas Surblys, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto. 33-ąją minutę trims panevėžiečiams išbėgus prieš vieną varžovų gynėją, netoli baudos aikštelės buvo prasižengta prieš Ch. Atsina, už tai varžovui parodyta geltona kortelė. Prie kamuolio atlikti baudos smūgio stojo M. Savėnas, kuris tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė „Panevėžio“ ekipą į priekį – 1:0.

Antrajame kėlinyje progų neišnaudojo

Antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių netoli „Panevėžio“ baudos aikštelės buvo pargriautas varžovų žaidėjas. „Koralo“ komandos kapitonas Marius Stonkus norėjo kamuolį perduoti į baudos aikštelę, jo niekas nelietė ir šis atsimušęs į žemę įskriejo į M. Suvaizdžio ginamus vartus – 1:1.

Kėlinio viduryje net tris kampinius per porą minučių kėlusi „Panevėžio“ ekipa gautų progų nesugebėjo išnaudoti, o kamuoliai po kampinio dažnai skriedavo virš žaidėjų galvų.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį abi komandos nesugebėjo sukurti pavojingų epizodų. Likus žaisti kelias minutes neblogą progą turėjo Džiugas Petrauskas, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys nusipjovė ir skrido už vartų. Teisėjo švilpukas skelbė rungtynių pabaigą – 1:1.

Po rungtynių kalbintas „Panevėžio“ komandos kapitonas Mantas Savėnas nebuvo patenkintas komandos žaidimu, svečių ekipa sužaidė labai disciplinuotai, nors kapitono atžvilgiu rungtynių rezultatas buvo dėsningas, tačiau žaidžiant namuose privaloma kovoti tik dėl pergalės.

FK „Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Arnas Ribokas (84′ Paulius Obolevičius), Mantas Savėnas, Žilvinas Banys, Tomas Rakašius, Mitani Tsubasa (74′ Vaidas Kavaliauskas), Eduardas Grygorenko (46′ Mindaugas Butkus), Tadas Markevičius, Povilas Lukšys, Charlesas Buaku Atsina (61′ Gabrielius Donkus). Atsargoje Ugnius Obolevičius, Gabrielius Domkus, Aivaras Rakašius, Arnas Jurevičius.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 7 dieną, Kėdainiuose, kur susitiks su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Jai vadovauja Marius Skinderis, o vartus gina jo brolis Simas Skinderis. Artimiausias rungtynes namuose „Panevėžys“ žais tik gegužės viduryje su Gargždų „Bangos“ komanda.

„Žalgiris B“ – „Utenis B“ 3:1.

Panevėžio „Panevėžys“ – Klaipėdos „Koralas“ 1:1(1:0).
35` [1:0] Mantas Savėnas
55` [1:1] Marius Stonkus