G. Kartano nuotr.

Namų kieme – kaip fronto linijoje

Namų kieme – kaip fronto linijoje

Vienintelė Panevėžio mieste bei rajone esanti šaudykla, kurioje treniruojasi ir policijos pareigūnai, atsidūrė tų pačių pareigūnų akiratyje.

Vos už puskilometrio nuo šaudyklos gyvenantis panevėžietis, nebeapsikentęs į kiemą atlekiančių paklydusių kulkų, pagalbos kreipėsi į policiją.

Per porą metų į jo sodybą atskriejo jau keturios kulkos, viena jų taip ir liko įstrigusi stogo dangoje. Sodybos šeimininkas liūdnai juokauja, kad į vienkiemį kėlėsi ieškodamas ramybės, bet dabar kasdien į kiemą išeina su baime, ar paklydėlė kulka neatneš amžinos ramybės.

Pusiaukelėje tarp Berčiūnų ir Naujamiesčio šaudykla veikė dar sovietmečiu.

Maždaug už puskilometrio nuo jos gyvenantis Algimantas Blažys pasakoja, jog tokia kaimynystė jam nekliuvusi iki incidento praėjusią vasarą. Į kiemą atskriejusi kulka pramušė pavėsinės stogą. A. Blažio teigimu, tai buvo ne šiaip priklydęs šratinio šautuvo šratukas, o kulka, paleista iš pistoleto ar revolverio.

Sunerimęs Algimantas nuvyko pasikalbėti su šaudyklos savininkais.

„Ėjau tikėdamasis, kad problema bus išspręsta ir daugiau tokių staigmenų savo kieme nesulauksiu. Pavėsinės stogą galiu pasikeisti, bet mano kakta – nemetalinė“, – kalbėjo A. Blažys.

Tačiau pokalbis nepadėjo.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 10 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų