Namo kieme pašautas katinas

Namo kieme pašautas katinas

Agresijos apimti panevėžiečiai puolė net bejėgius gyvūnus. 52 metų moteris pranešė, kad jos gyvenamojo namo kieme sužvėrėję žmones šovė į katiną. Po keleto dienų keturkojis nugaišo.

Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovė Rūta Liberienė pripažįsta, kad žiaurus elgesys su gyvūnais – jos kasdienybė. Per dieną moteris sulaukia bent 100 skambučių pagelbėti gyvūnams.

„Dauguma skambinančių nori atiduoti šunis ir kates, tačiau sulaukiame žinių ir dėl gyvūnų kankinimo. Neabejingi žmonės pastebi, kad kaimynai nešeria gyvūnų, šunis pririša netinkamai ar naudoja kitas smurto formas. Tokių pranešimų ypač padaugėja pilnaties metu“, – teigė R. Liberienė.

Draugijos vadovės teigimu, ne visi sužeisti gyvūnai yra tapę žmonių aukomis. Dalis jų susižeidžia patys arba nukenčia per grumtynes su kitais gyvūnais.

„Gauname pranešimų ne tik dėl sužeistų kačių, šunų, bet ir dėl gandrų, gulbių ir kitų sparnuočių bei laukinių gyvūnų. Net ir šiuo metu globojame gandrą, kuriam teks amputuoti sparną“, – pasakojo R. Liberienė.

Komentarai

  • Ar ne priešais Ramygalos g. 67 tas kačiukas guli. Mačiau kaip pro šalį ėjau. Matėsi visas šonas kruvinas, sudarkytas. Visur skelbimai rajone dėl to mažo kačiuko iškabinti-šeimininkai ieško pasimetėlio..Ranka ne kyla jiems skambinti…Gal ne jis..O iš to namo tiksliai kažkas gyvūnus žudo, tai ne pirmą kartą, priešais tą namą dažnai išdarkyti arba nušauti gyvūnai guli..Pagausiu tave, kol į žmonės šaudyti nepradėjai,,,,

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų