Asociatyvi nuotr.

Naktį – neeilinė kačiuko gelbėjimo operacija

Naktį – neeilinė kačiuko gelbėjimo operacija

Ugniagesiai gelbėtojai dažniausiai yra kviečiami gesinti gaisrų ar padėti per eismo įvykius nukentėjusiems žmonėms, tačiau naktį iš šeštadienio į sekmadienį turėjo neeilinę operaciją – iš medžio kėlė ten bemaž penkias paras be vandens ir maisto, šaltį kenčiantį kačiuką.

Maždaug dviejų metų katė, pabėgusi iš namų Krekenavos seniūnijoje, Naujarodžių kaime, įlipo į medį. Tik namuose augusi katė kitoje aplinkoje pasimetė ir niekaip neįstengė išlipti iš aukšto, maždaug dvidešimties metrų dydžio medžio.

Katės šeimininkas visokiais būdais bandė privilioti savo augintinę, tačiau miauklė buvo užsispyrusi. Ugniagesiai gelbėtojai taip pat atsisakė iškelti iš medžio keturkoję, mat, pasak jų,  paprastai katės pačios išlipa iš medžių.

Tačiau kai po penkių parų katė net nesiruošė leistis žemyn, jos šeimininkas kreipėsi pagalbos į gyvūnų globos organizaciją. Gyvūnų organizacijos “Puma” savanoriai įtikino ugniagesius gelbėti nelaimėlį gyvūną, kol šis medyje tiesiog nepasimirė. Po beveik tris valandas trukusios operacijos sušalusi ir išsigandusi katytė perduota šeimininkui.

Komentarai

  • Nu jau tie katukai-ilipt įlipa.o kai reikia išlipti tenka gaisrinė kviesti

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų