P. Židonio nuotr.

Naciu išvadintas seimūnas mato kerštą

Naciu išvadintas seimūnas mato kerštą

Užrašą „nacis“ ant iškabos po savo vardu ir pavarde radęs Seimo narys konservatorius Bronius Matelis iš karto vandalizmo aktu viešai apkaltino Lietuvos šeimų sąjūdžio atstovus už tai, kad atsisakė su jais susitikti Panevėžyje.

Tokį kaltinimą išgirdusi panevėžietė, žinoma dainų autorė ir atlikėja, apstulbo. Ji pasakoja sausį parlamentarui parašiusi net tris elektroninius laiškus, prašydama susitikimo, ir nors akcentavo jokiam sąjūdžiui ir maršistams nepriklausanti, vis tiek politiko su jais buvo susieta ir nepriimta.

Seimo nario B. Matelio padėjėja antradienį turėjo darbo – Panevėžio centre prie parlamentaro biuro šveitė iškabą su jo vardu ir pavarde. Visgi paniekinamasis užrašas „nacis“ liko nenuvalytas.

Politikas į tokį vandalizmą iš karto sureagavo socialiniame tinkle.

„Kadangi atsisakiau susitikinėti su Panevėžio Šeimų maršo atstovais, kol jie viešai neįvertins savo lyderio Celofano raginimo užmušti žurnalistę bei nepasmerks savo elgesio baubimu ir švilpimu žeminant Sausio 13-osios aukas, šie veikėjai dėl skiepų ir galimybių paso mane ir toliau vadina fašistu. Tačiau jie neištvėrė ir ėmėsi konkrečių veiksmų – pradėjo niokoti užrašą ant mano biuro Panevėžyje“, – pranešė seimūnas.

„Sekundei“ B. Matelis teigė dar nežinantis, ar toje vietoje yra įrengtos vaizdo kameros, policija taip pat dar nėra nustačiusi įtariamųjų. Visgi parlamentaras įsitikinęs, jog tapo maršistų taikiniu.

Visą straipsnį skaitykite vasario 3 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • aisku nacis tai ne i tema ,bet mateliui matyt ir tai gerai vis reklama

  • Kažkoks durnius kažką durnaus papeizėjo, ir tiek rašliavos ?? Nekreipkit jokio dėmesio.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų