I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Panevėžio atliekų vežėjai – po tikrintojų didinamuoju stiklu

Panevėžio atliekų vežėjai – po tikrintojų didinamuoju stiklu

Panevėžiečių šiukšles vežanti savivaldybės įmonė „Panevėžio specialusis autotransportas“ įkėlė koją ir į kaimyninio Pasvalio rajono rinką, tuo užrūstindamas dėl vietos joje bandžiusius varžytis verslininkus.

Nors konkurso nelaimėjusiai privačiai bendrovei „Ecoservice projektai“ nepavyko teisme pasiekti, kad Panevėžio savivaldybės valdomos įmonės dalyvavimas tokiame konkurse būtų pripažintas kaip iškreipiantis konkurenciją , vis dėlto taškas šioje istorijoje nepadėtas. Aukščiausiasis teismas medžiagą perdavė nagrinėti Konkurencijos tarybai ir Viešųjų pirkimų tarnybai.

Teismų karuselę užsukę verslininkai atkreipė dėmesį, kad „Panevėžio specialusis autotransportas“ Pasvalyje šiukšles kažkodėl veža pigiau nei savame mieste. Panevėžiečiai atliekų vežėjai atkerta, jog toks kainų lyginimas yra neetiškas ir neteisingas.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 26 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Gerai būtų, kad nors Panevėžyje laiku šiukšles išvežtų, o tai būna, kad nėra kur dėti.

  • Kodėl šiukšles Pasvalyje veža pigiau negu Panevėžyje ? Tegul paaiškina gyventojams Panevėžio miesto . O UAB PANEVĖŽIO regiono atliekų tvarkymo centras tai Panevėžio rajono sodininkus apmokestinti sugeba atbulinėmis datomis, o šiuo metu tai yra apmokestintų sodininkų už šiukšlių išvežimą, nors tuose soduose nėra nei vieno konteinerio šiukšlėms dėti ir mašinos-atliekų surinkėjai nevažiuoja į tokius sodus nuo 2018 m, , bet mokėjimų pranešimai
    sodininkams vis tiek siunčiami ir verčiami mokėti mokesčius.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų