Mugėje kvepia Kalėdomis

Mugėje kvepia Kalėdomis

 

Tarsi pagal užsakymą Panevėžį nuklojęs sniegas pradžiugino susirinkusiuosius į „Cido“ arenoje vykstančią tradicinę Kalėdinę mugę.

Septintus metus organizuojamas prieššventinis renginys sutraukia ne tik gamintojus, prekybininkus, bet ir kalėdinių dovanų, namų puošmenų ar gardumynų šventiniam stalui ieškančius panevėžiečius bei miesto svečius.

Tris dienas šurmuliuosiančioje mugėje vyksta ne tik prekyba. Šventinę atmosferą čia kuria ir įvairiausi meno kolektyvai. Planuojama, kad mugės scenoje pasirodys daugiau nei 1 000 atlikėjų, o karščiausius norus galima išsakyti mugėje besisukiojančiam Kalėdų Seneliui.

Kartu su Aukštaitijos sostinės valdžios atstovais renginį atidaręs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Juozas Bečelis sakė, kad idėja rengti tokias muges kilo „Expo Aukštaitija“ metu. Vienas iš Kalėdinės mugės tikslų – kad žmonės, įsisukę į prieššventinį šurmulį, galėtų paprasčiau įsigyti dovanų, paragauti skanėstų. Be to, tai yra rudeninės verslo mugės tąsa. Smulkusis ir vidutinis verslas gali pademonstruoti, ką gamina, prisistatyti Panevėžio rinkoje.

PPAR generalinio direktoriaus Visvaldo Matkevičiaus teigimu, šiųmetėje mugėje dalyvauja daugiau nei 100 dalyvių.

„Džiaugiamės, kad turime daug nuolatinių mūsų parodos dalyvių, džiaugiamės ir žmonėmis, kurie ateina į mugę“, – sako direktorius.

Pasak V. Matkevičiaus, kalėdinių mugių mieste ir šalyje organizuojama ne viena, tad tarp jų vyrauja tam tikra konkurencija. Tačiau tokie renginiai paprastai būna vienadieniai. O tradicinė Kalėdinė mugė – kelias dienas besitęsiantis pilnas įvairių staigmenų šventinis renginys. Pati mugė šiemet siejama su valstybės šimtmečiu, o jos metu bus renkamas šimtmečiui skirtas miesto švietimo įstaigų pagamintas gražiausias kalėdinis žaisliukas.

„Jų yra daug ir bus gana sunku išrinkti geriausius“, – sako V. Matkevičius.

Galimybė laimėti televizorių

Mugėje akys raibsta ne vien nuo kalėdinių puošmenų, bet ir nuo verslininkų, amatininkų pristatomų gaminių. Ką įsigyti, gali rasti visi – nuo mažiausio iki didžiausio. Savo produkciją pristato duonos kepėjai, pieno gaminių, medžio dirbinių, saldumynų ir kiti gamintojai.

Nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro lankytojai ypač laukiami Panevėžio dienraščio „Sekundė“ ir savaitraščio „Panevėžio balsas“ stende. Šių laikraščių leidėja ON Media, UAB, kviesdama būti kartu ir 2019-aisiais, skaitytojams parengė prenumeratos akciją, kokios dar nėra buvusios.

Per likusias tris šių metų savaites, nuo gruodžio 7-osios iki gruodžio 31-osios, užsiprenumeravusieji Panevėžio dienraštį „Sekundė“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“ visiems 2019 metams dalyvaus turtingoje kalėdinėje loterijoje. Joje – net 17-os partnerių prizai. Prenumeratoriai loterijoje turi galimybę laimėti nuo daugybės dovanų kuponų iki pagrindinio prizo – televizoriaus!

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų