Mugė „Stilius ir skonis“

Mugė „Stilius ir skonis“

Po ilgo karantino siautėjant negailestingai pandemijai pasiilgome savo artimųjų, draugų ir giminaičių, su kuriais per šventes neturėjome galimybės susitikti. Norisi juos nustebinti ir padovanoti skaniausias, mieliausias ir vertingiausias dovanėles artėjančių švenčių proga? Pasirūpink tuo iš anksto, išvenk nerimo, skaičiuojant likusias dienas iki šventes ir mąstant, ar spės kurjeris laiku atvykti.

Lapkričio 14 dieną Panevėžio „Cido“ arenoje jūsų lauks prieškalėdinė mugė „Stilius ir skonis“, kurioje rasite ne tik kitiems, bet ir sau malonių gaminių.

Mugė plačiu asortimentu nustebins kiekvieną, nes čia tarp dalyvių sutiksite Lietuvos dizainerius, tautodailininkus, juvelyrus, amatininkus, kūrėjus, kulinarinio paveldo atstovus, kulinarus ir kitus gamintojus!

Mugėje siūlomi drabužiai, aksesuarai ir juvelyriniai dirbiniai visai šeimai, kosmetika ir kvepalai leis atnaujinti garderobą ir pasijusti per šventes  ypatingiems. Aukščiausios kokybės odos, medžio, porceliano, vilnos, keramikos rankų darbo gaminiai gali būti puiki ilgaamžė dovana. Juk malonu padovanoti mamai pertraukėlę nuo darbų leidžiant gerti kavą iš naujo porcelianinio puodelio, tėčiui suteikti jaukumo ir šilumos dėvint naują kokybišką šaliką, o gal vaikui įteikti daugybę įspūdžių ir nuotykių suteikiantį rankų darbo žaislą.

Ar tu ir tavo artimieji esate gurmanai? Tuomet negali praleisti burnoje tirpstančių šimtalapių, riestainių, šakočių ar sultingos mėsos tobulai išrūkytų gaminių. Turkiški ir Kaukazo saldumynai, Sakartvelo duona, pikantiškos alyvuogės skoniu nukels svetur kelionių ir potyrių išsiilgusius mugės lankytojus.

Nepamirškim ir svarbiausio – geros savijautos bei puikios sveikatos! Mugės „Stilius ir skonis“ dalyviai jums pasiūlys vaistažolių mišinių, natūralių aliejų bei kitų sveikatinimo prekių.

Pasirūpink ir savimi, ir artimiaisiais!

Iki susitikimo mugėje lapkričio 14 d. nuo 10 iki 17 val. Panevėžio „Cido“ arenoje.

Įėjimas nemokamas, tačiau reikalingas galimybių pasas.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų