Fabrikų krosų nuotr. Domas Manikas maratonų taurės etape Panevėžyje užėmė antrą vietą.

MTB maratonų taurės etape Panevėžyje D. Manikas iškovojo antrą vietą

Vienas geriausių Lietuvos dviračių kroso dviratininkų panevėžietis Domas Manikas Lietuvos MTB dviračių maratonų taurės 3 etape, kuris vyko Pajuosčio aerodrome, iškovojo antrą vietą.

Karštu oru vykusiose varžybose ištvermingiausi dviratininkai varžėsi 75 km distancijoje (3 ratai po 25 km), o stipriausios moterys turėjo įveikti 50 km trasą (du ratai).

Panevėžietis D. Manikas distanciją įveikė per 2.28:05 val. ir nuo pergalę šventusio Pauliaus Šiškevičiaus atsiliko 19 sek. Europos dviračių plento čempionatui besiruošiantis P. Šiškevičius atitrūko įveikus pusę distancijos.

„Tikrai neliūdžiu del antrosios pozicijos. Pauliui buvo tai tik pirmas etapas šiais metais. Jo komandos draugai darė pabėgimus nuo grupės, atitrūko Paulius, priėmiau sprendimą tuo metu paleisti jį. Jo pergalė turi mažiau reikšmės bendram rezultatui“, – kalbėjo D. Manikas.

Trečias liko Edgaras Kovaliovas, kuris nuo panevėžiečio atsiliko 2 sek. Už E. Kovaliovo nugaros finišavo Šarūnas Pacevičius (2.28:10 val.).

Tik aštuntas finišavo du pirmus etapus laimėjęs Eimantas Gudiškis.

Moterų įskaitoje staigmenų nebuvo: čia nugalėjo pirmuose dvejuose etapuose triumfavusi Silvija Latožaitė – 1.46:11 val. Antra liko Tatjana Kaliakina (1.53:31 val.), trečia – Algirda Zaliauskaitė (1.55:05 val.).

Trečiame etape kovojo daugiau kaip 1000 dviratininkų.

Ketvirtas priešpaskutinis dviračių maratonų taurės etapas vyks rugpjūčio 13 d. Ignalinoje.