plasterer man works plastering two trowels on plasterboard in blue uniform

Mozaikinis tinkas – plačiai pritaikoma ir ilgai tarnaujanti tinko rūšis

Mozaikinis tinkas – plačiai pritaikoma ir ilgai tarnaujanti tinko rūšis

Statybinių ir apdailos medžiagų pasirinkimas šiais laikais yra be galo platus. Dėl augančios paklausos ir vis didėjančio vartotojų išrankumo, į tokių gaminių rinką nuolat įtraukiamos ir naujos medžiagos, pasižyminčios dar geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir pažangesnėmis gamybos technologijomis. Mozaikinis tinkas – dar sąlyginai neilgai naudojama, tačiau didelio vartotojų palankumo sulaukusi tinko rūšis, išsiskirianti nepriekaištingomis techninėmis savybėmis. Dėl puikių techninių charakteristikų, šio tipo tinkas neretai naudojamas kaip apdailos priemonė. Visgi, šio tipo gaminys pasižymi ir puikiomis apsauginėmis savybėmis, todėl jis puikiai tinka cokoliams ar net pamatams. Neteko girdėti apie mozaikinį tinką? Susipažinkite su šio gaminio privalumais, kurie tikrai paskatins artimiausiems tinkavimo darbams pasirinkti būtent šią tinko rūšį.

Ir lauko, ir vidaus aplinkai universaliai tinkantis tinkas

Mozaikinio tipo tinkas gali būti naudojamas ir vidaus, ir lauko darbams. Šio tipo tinkas gali būti dengiamas ant plytų, betono, gipso kartono ir aibės kitų paviršių, todėl jo panaudojimo ribos – tikrai plačios. Tokių gaminių pasiūloje galima rasti skirtingų tekstūrų, įvairių spalvų tinkus, todėl jo pagalba galima sukurti itin nestandartinį, unikalų estetinį efektą.

Nepriekaištingos atsparumo savybės

Mozaikinis tinkas yra atsparus UV spinduliams, karščiui ir vandeniui. Šio tipo medžiaga tikrai efektyviai apsaugo sienas nuo drėgmės prasiskverbimo. Dėl puikių atsparumo vandeniui savybių, mozaikinio tipo tinkas yra ypač geras sprendimas cokolyje, nes tokiame lygmenyje fasadas yra labiausiai pažeidžiamas. Šio tipo tinkas tikrai gerai toleruoja temperatūrų svyravimus, ultravioletinę spinduliuotę ir išskirtinai gausių kritulių poveikį. Mozaikinio tinko naudojimas garantuoja maksimalią apsaugą nuo grybelio ir pelėsio atsiradimo. Dėl puikių atsparumo UV spinduliams savybių, šiuo tinku padengti fasado paviršiai, itin ilgą laikotarpį išsaugo savo pirminę spalvą.

Geros šilumos izoliacijos savybės

Mozaikinis tinka efektyviai veikia ir kaip šilumos izoliacijos sistemos dalis. Jis sumažina šilumos nuostolius, todėl jo pagalba galima suformuoti gerą izoliaciją cokolyje. Be to, šio tipo tinkas pasižymi itin tvirta sandara, todėl jį galima laikyti ir stipria, didesnį mechaninį poveikį atlaikančia statybine medžiaga. Tinko sandaroje esančios granulės pagerina šio gaminio atsparumo trinčiai, deformacijai ir mechaninėms apkrovoms savybes. O šiam gaminiui būdingas plastiškumas ir elastingumas užtikrina padengtos medžiagos vientisumą. Dėl šios priežasties, mozaikiniu tinku padengtas paviršius tikrai netrupės, o įtrūkimų neatsiras net ir tais atvejais, kai didesnį smūgį gaus pažeidžiamiausia statinio dalis – cokolis.

Lengva priežiūra

Mozaikinio tipo tinkas, kitaip nei kiti, panašią paskirtį atliekantys gaminiai, efektyviai atstumia įvairaus pobūdžio nešvarumus. Todėl juo padengto paviršiaus nereikia taip dažnai valyti ir kruopščiai prižiūrėti. Kaip tik todėl, tokio tipo tinką labai patogu naudoti atliekant didelės apimties apdailos darbus.

Mozaikinio tipo tinkas yra labai universali, daug teigiamų savybių turinti statybinė medžiaga. Visgi, tiek renkantis mozaikinį tinką, tiek bet kokios kitos rūšies tinkavo priemonę, visada reikėtų rinktis tik gerai vertinamų, rinkoje įsitvirtinusių gamintojų produkciją. Kitu atveju – galima įsigyti mažiau funkcionalų, prastos kokybės tinką, kuris neturės tokių gerų techninių savybių. Spalvusala.lt asortimente galite išsirinkti mozaikinį tinką​​​​​​​, kuris atitinka aukščiausius kokybės standartus. Čia siūlomi Ceresit ir kitų, puikiai žinomų prekinių ženklų gaminiai, kurie pasižymi nepriekaištingomis techninėmis charakteristikomis ir tikrai optimalia kaina. Jeigu norite įsigyti mozaikinį tinką, tačiau nežinote koks gaminys Jums reikalingas, šioje parduotuvėje visada sulauksite vertingų konsultacijų ir patarimų, kurie tikrai padės priimti geriausią sprendimą.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų