Asociatyvi P. Židonio nuotr.

Motokroso trasoje sunkiai sužalota žiūrovė

Motokroso trasoje sunkiai sužalota žiūrovė

Nelaime baigėsi motokroso treniruotė trasoje Panevėžio rajone.

Kaip praneša policija, šeštadienį, apie 14.30 val., Panevėžio seniūnijos Navaršonių kaime esančioje uždaroje trasoje treniruotės metu 28–erių vyras, vairuodamas motociklą, kliudė ant pylimo stovėjusią 21–erių žiūrovę. Nukentėjusioji dėl daugybinių lūžių paguldyta į ligoninę.

Policija pradėjo tyrimą dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo per neatsargumą.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kai motociklininkas, šokdamas per pylimą, nesuvaldė transporto priemonės ir rėžėsi į netoliese stovėjusią merginą.

Trasą prižiūri Panevėžio rajone registruota viešoji įstaiga „Motožygis“.

Jos vadovas Žygimantas Bartusevičius pasakoja, jog mergina buvo atvykusi su kažkuriuo treniruotės dalyviu. Direktoriaus teigimu, žiūrovė neturėjo teisės stovėti ant pylimo.

„Trasos taisyklėse ir tam tikrose vietose pastatytuose informaciniuose stenduose nurodyta, kad žiūrovams eiti į trasą griežtai draudžiama. Nelaimė įvyko akimirksniu. Mergina buvo ką tik atėjusi, niekas nespėjo nė perspėti, kai įvyko incidentas. Prie kiekvieno atėjusio nepastatysime prižiūrėtojo.

Pėstysis ir per perėją eidamas turi įsitikinti, kad saugu, o tuo labiau eidamas ne per perėją. Ir automobilių stovėjimo aikštelėje eidamas dairaisi, o tokioje vietoje kaip moto trasa juo labiau reikia būti atsargiems. Manau, žiūrovė neatsakingai pasielgė. Gatvėje, kur važiuoja mašinos, žmonės juk irgi nestovi“, – teigė Ž. Bartusevičius.

Jam keista, kodėl žiūrovė treniruotę stebėti panoro stovėdama pavojingoje vietoje ant pylimo. Pasak Ž. Bartusevičiaus, trasoje netgi yra paruošta speciali žiūrovams vieta – įrengta pakyla, iš kurios matyti visa trasa matyti.

„Ko reikėjo lįsti į tą trasą, negaliu paaiškinti“, – kalbėjo direktorius.

Komentarai

  • Teisingai, ten skraido ne istizeliai, nera jokio reikalo stoveti per arti.

  • Neginkite motociklistų, nuo jų kenčia Navaršonių, Berčiūnų kaimai, važinėja pievomis pėsčiųjų takais kriogdami, neregistruotais motociklais. Visos trasos privalo būti aptvertos iki tos vietos kur nesaugu. Už šį ivikį organizatorius turi prisiimti visą atsakomybę, bet nekaltinti nukentėjusios. Ne kartą motociklistų prašyta nevažinėti žvyruotu kelkraščių, kelia dulkes, pakelia akmenukus ant asfalto bet jiems tai nė motais.
    Navaršonys.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų