P. Židonio nuotr.

Moteris gatvėse apstumdęs ir spardęs vyras sulaikytas

Moteris gatvėse apstumdęs ir spardęs vyras sulaikytas

Sveikatos sutrikimų turintis jaunas vyras Panevėžio gatvėse puldinėjo veido apsaugos kaukių nedėvinčias moteris.

Kaip praneša policija, trečiadienį, nuo 10. 25 val. iki 10.50 val., Panevėžyje, Parko bei Dariaus ir Girėno gatvėse, vyras ne tik apšaukė, bet ir apspardė ir trankė tris moteris. Visos jos – atsitiktinės praeivės – 64-erių, 46-erių ir 30-ies metų. Moterys į medikus nesikreipė.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu , pirmoji moteris užpulta 10.25 val. Parko gatvėje. Vyrui nepatiko, kad ši nedėvi kaukės. Pripuolęs prie nepažįstamosios praeivės, puolė šaukti, o kai ši bandė nekreipti dėmesio, dar ėmė stumdyti. Užpultoji paskambino Bendruoju pagalbos telefonu.

O po kelių minučių tas pats scenarijus pasikartojo Dariaus ir Girėno gatvėje. Ten užpuolikas dvi moteris apspardė ir apstumdė vėlgi už tai, kad šios nedėvėjo kaukių. Ir šios nukentėjusiosios apie užpuolimą pranešė policijai.

Pareigūnai greitai sulaikė keistai besielgusį 41-erių vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pasak T. Martinaičio, šis asmuo policijai žinomas – tai nebe pirmas jo keistas išpuolis.

Komentarai

  • Čia tik pradžia, kol jo priverstinai negydys, jis bus viso rajono skaudulys

  • Čia gal tas ligonis iš Dariaus ir Girėno 24 namo.Žmonės bukime budrūs.!

    • Tai laikas rašyti vis pranešimus policijai, nes jis tikrai yra vertas izoliuoti nuo visuomenės.

    • Taip čia tas pats M.B.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų