T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Moteris nudūrė sugyventinį, viską matė vaikas

Moteris nudūrė sugyventinį, viską matė vaikas

Penktadienio vakaras šešiamečio Panevėžio rajono gyventojo atmintyje išliks visą gyvenimą. Jo akivaizdoje girta mama nužudė tėvą.

Šeimos tragedijų maratonas Panevėžio rajone nesustoja. Šį kartą nelaimė nutiko Algirdiškio kaime, Naujamiesčio seniūnijoje. Vakare, apie 22 val., medikai ir policijos pareigūnai čia skubėjo į vienų sugyventinių namus.

Atvykus rasta neblaivi moteris, šalia buvo mažametis jos sūnus ir sukniubęs sugyventinis. Paaiškėjo, jog pastarasis perdurtas peiliu į krūtinę. Dėl gausaus kraujavimo ir sužalotos širdies 35-erių vyro gyvybės išgelbėti nepavyko.

Pareigūnai išsiaiškino, kad savo sugyventinį nudūrė jo gyvenimo draugė. 38-erių moteriai nustatytas sunkus girtumas – jos kraujyje buvo net 3,3 promilės alkoholio. Įtariamojo sulaikyta ir išgabenta į policijos komisariatą. Bus tiriama, ar neblaivi sugyventinė peilio griebėsi puldama, ar gindamasi.

Į tragedijos vietą atvyko visą įvykį mačiusio berniuko močiutė. Jai laikinai ir perduota vaiko globa.

Kitą dieną po nelaimės aiškintis situacijos vyko ir Naujamiesčio seniūnas Jonas Sankaitis. Jo žiniomis, šešiametis vieną močiutę turi Smilgiuose, kitą – Panevėžyje.

Minėtų sugyventinių šeima, pasak seniūno, praeityje buvo įtraukta į rizikos šeimų sąrašą. Namuose, be šešiamečio, augo ir dvi dukros. Joms suaugus, tėvų seniūnijos darbuotojams taip atidžiai stebėti nebereikėjo.

„Šešiametį sūnų tie žmonės mylėjo, šeimoje nebuvo itin girtaujama. Kas čia atsitiko, važiuoju aiškintis“, – šeštadienio rytą  Sekundei.lt sakė J. Sankaitis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų