Morkos – į kovą su kosuliu

Morkos – į kovą su kosuliu

Rudenį kvėpavimo takų ligos paūmėja pasikeitus oro temperatūrai. Mūsų imunitetas tampa silpnesnis, jam tenka kovoti su įvairiais aplinkos faktoriais. Organizmas tiesiog tampa pažeidžiamas

Kvėpavimo sistemos ligas gali lydėti daug nemalonių simptomų. Pavyzdžiui, galvos skausmas, raumenų skausmas, sloga, prakaitavimas, gerklės skausmas. Bene labiausiai erzina kosulys, lydintis net ir po pasveikimo.

Liaudies medicinos žinovai siūlo pasitelkti morkas į pagalbą su užsitęsusiu kosuliu.

Sirupui nuo kosulio pagaminti jums reikės:

5 morkų, 1 citrinos sulčių, 5 šaukštų medaus. Ir šiek tiek vandens.

Kruopščiai nuvalykite morkas ir supjaustykite smulkiais gabalėliais. Nuvirkite morkas nedideliame vandens kiekyje. Kada morkos bus minkštos, išjunkite ugnį ir 10 minučių palikite morkas nusistovėti.

Vėliau morkas susmulkinkite iki tolygios masės, įpilkite citrinos sulčių ir medaus. Kruopščiai viską sumaišykite. Viskas, jūsų sirupas paruoštas!

Laikykite vaistą šaldytuve stikliniame inde su dangteliu. Vartokite 4-5 šaukštus sirupo per dieną, kol kosulys visiškai išnyks.

Komentarai

  • Morkas naudoju kiekvieną diena. Ryte mėgstu šviežiai spaustas morkų sultis į kurias įsilašinu lašelį aliejaus. Dievinu šita skonį. Kartais sumaišau morkų sultis su obuolių sultimis, tuomet gaunasi kaip sulčių kokteilis. Morkas auginu pati savo sode, o sėklas dažniausiai perku iš nojaus nes ieškau kokybės už man priimtiną kainą.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų