I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Morge statybos, mirusieji – į sostinę

Morge statybos, mirusieji – į sostinę

 

Seniai atgyvenęs Valstybinės teismo medicinos tarnybos (VTMT) Panevėžio filialo, kitaip dar vadinamo morgu, pastatas Venslaviškio gatvėje sulaukė renovacijos ir uždaromas iki poros metų truksiantiems remonto darbams.

Dėl to gali užtrukti mirusiųjų tyrimai, mat palaikai iš visos Panevėžio apskrities atlikti ekspertizei dabar gabenami į Vilnių.

Buvusio vaikų darželio pastatuose iki šiol dirbęs Panevėžio morgas šiandien jau apjuostas statybininkų užtvarais.

Penki VTMT Panevėžio filialo medicinos ekspertai, kol vyks renovacija, perkelti dirbti į miesto centrą, Savanorių aikštę. Su pokyčiais tarnybą pirmadienį paliko buvęs šio skyriaus vedėjas Narimantas Ratkus – jis pasitraukė į pensiją.

Vadovo vietą Panevėžio filiale dabar užima laikinai vedėjo pareigas eiti paskiras ekspertas Gintautas Serbenta. Daugiau ekspertų į šį filialą priimti neplanuojama.

„Mirusiųjų ekspertizės Panevėžyje kol kas nebus atliekamos. Mūsų ekspertai persikėlė į laikinąsias kitas patalpas ir, kol vyks renovacija, Panevėžyje bus atliekami medicinos tyrimai tik gyviesiems: nukentėjusiems po avarijų, dėl nusikaltimų. Taip pat dirbsime su dokumentais“, – aiškino G. Serbenta.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 17 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • O Respublikinės ligoninės kuo užkišo? Nuo vaikų darželio priklausomi. ten buvo viskas kaip priklauso. Nepagarba Teismo medicinos ekspertams ir žmonėms. Panevėžys atsinaujina

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų