„Montuotojas“ apgynė čempionų titulą, merginoms – vicečempionių vardai

Savaitgalį baigėsi Lietuvos komandinis stalo teniso čempionatas. Vyrų grupėje nugalėtojais vėl tapo Panevėžio „Montuotojas“.

Komandai  atstovavo PKKSC  stalo teniso treneris Valdas Martinkus, Paulius Gūra, Pavel Daunarovič ir Klaidas Čepaitis, ekipos vadovas Valerijus Rezanovas.

Mūsiškiai finale įveikė Jonavos „Sporto Centro“ (Vadim Antonov, Nikolaj Zraževec, Aleksandr Vanagel ir Mantas Bureika, tren. Saulius Bureika), komandą rezultatu 5:1.

Kovoje dėl trečios vietos Vilniaus „Bronės Balaišienės vardo“ komanda (Jokūbas Biveinis, Konstantin Oreškin, Ernestas Mincevičius ir Rišard Strigo, tren. Vladimir Obuchov) rezultatu 5:3 nugalėjo Mažeikių „Vijurko“ komandą.

Moterų grupėje pernykščių metų čempionų titulą apgynė klaipėdos „Etna-VSTA“ (Auksė Gecevičiūtė, Andželika Petrauskienė, Kristina Kazlauskaitė ir Violeta Reliūgė, vad. Ričardas Grigaliūnas) rezultatu 5:1 finale įveikusios Panevėžio „KKSC – Fuksas“ (Aistė Dervinytė, Erika Satkevičiūtė, Augustė Melaikaitė, tren. Rytis Velička) komandą.

Trečią vietą iškovojo Vilniaus SM „Tauras 2“ (Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė, Gerda Šišanovaitė ir Ugnė Grincevičiūtė, tren. Jolanta Prūsienė) komanda, kuri 5:0 įveikė Kauno „Novakopa Triumph – adler“ komandą.