Mokytojas apkaltintas per pamoką smurtavęs prieš vaiką

Mokytojas apkaltintas per pamoką smurtavęs prieš vaiką

Į policijos akiratį pateko mokytojas, įtariamas sumušęs moksleivį.

Incidentas įvyko antradienį, apie 12.40 val. Ramygalos gatvėje esančioje „Vilties“ progimnazijoje. Kaip teigiama policijos pranešime, darbų klasėje pamokos metu 54-erių mokytojas smurtavo prieš 12-metį.

Respublikinės Panevėžio ligoninės Skubios pagalbos skyriuje vaikui nustatytas dešiniojo peties sumušimas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimas ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Komentarai

  • Ar tik ne garsiojoje neVilties????

  • O ką tas vargšas dvylikametis veikė, kad mokytojas taip įsiuto? Čia dar dar atviras klausimas, nes dabar dvylikamečiai (daugelis) tokie, kad jau jų bijo ne tik mokytojai, bet ir gatvės praeiviai…

    • Jus visiškai teisus.Vargsas mokytojas.labai gaila žmogaus.

  • duodu 100% kad vaikas buvo kaltas o mokytoja apkaltino smurtavimu,vaikai jau laksto su peiliais sautuvais vieni uz kitus mat gudresni ir stipresni vata 12m tegu i vaiku namus uzdaro pagalvoti ar gerai elgesi per pamokas su mokitoju ar jo klause,tuoj tas vaikas iseis i kiema suspardis mokitoja , mokitojas gindamasis uzsers vaikui tai mokytoja pasodis nes pries kazkoki dalbajoba vaika ranka pakele! mano vaikas ir aina i mokykla bet as aukletojei pasakiau jei mano vaikas neklauso ir naglavoja atsikalbineja ir panasei paimkite liniuote ir gerai trinktelkit mano vaikui per nagus gad suprastu kur jis randasi ir ka reikia gerbti!!!!!! daba tiem maziliam leidziama viskas mokytojei teisiu jokiu nebeturi! jei sitaip ismokinsiu vaika spjauditi ant mentu jug vaiku liesti negalima tegu tik pamegina mentas prisiliesti blem iteisma ir tegu uzdaro menta! meskit tuos debylus lauk is tu vaiku teisiu nieko jie tenai nesupranta ir jie nieko te nedirba tik pinigus skaiciuoja!!!!!! vaikai saugusius jau lupa ir zudo ir niekam trai neidomu,kai viskas nutinka ant galo apkaltina tevus ir sako tevai buvo nerupestingi tevai buvo tokie anokie,bet istikro viska padare vaiku teises juos visus reikia uzdaryti!!!!!

    • 100 procentų gyvenime nebūna. Versti visą kaltę, nežinant situacijos, vaikui neetiška. Vyksta iki teisminis tyrimas,ir komentarų iš mokyklos administracijos negali būti.

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų