Nors anksčiau ne vienerius metus ledą raižyti pačiūžomis buvo galima Senvagėje, dabar toks pasiūlymas net nebūtų svarstomas. „SEKUNDĖS“ archyvo nuotr.

Mokiniams – apie pagarbą ir pavojų ant ledo

Mokiniams – apie pagarbą ir pavojų ant ledo

Vasario 10 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R. Gustaitienė lankėsi Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinėje mokykloje ir susitiko su 7–10 klasių mokiniais, taip pat aplankė Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijos šeštokus.

Susitikimuose su pareigūne mokiniai aiškinosi teisių ir pareigų svarbą, kodėl neatliekant pareigų atsiranda pasekmės ir kaip vaikai į jas reaguoja. R. Gustaitienė supažindino vaikus su Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso nuostatomis ir atsakomybe. Priminė jiems, kad reikia pagarbiai elgtis su mokytojais, tėvais ir tarpusavyje. Akcentavo, jog negalima keiksmažodžiais užgaulioti ar kitaip įžeisti kitų asmenų, pabrėžė, kad už tai numatyta administracinė atsakomybė. Kalbėjo, kaip svarbu gerbti vieniems kitus, neskriausti, jokiu būdu nenaudoti fizinės ar psichinės prievartos.
Priminė, kad atsakingai elgtis reikia ir internetinėje erdvėje, socialiniuose tinkluose. Neįžeisti ir neužgaulioti vieniems kitų. Informavo, kaip elgtis pakliuvus į bėdą ir kur pirmiausia kreiptis pagalbos.
Nebuvo pamiršti ir pavojus ant ledo, žaidimai arti gatvės.
Vaikams patiko susitikimų metu rodyti informaciniai filmukai. Jie džiaugėsi pareigūnės dovanomis – atšvaitais, saugiai lydinčiais namo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų