„Sekundės“ nuotr.

Mokesčių mokėtojams užrakintos durys

Mokesčių mokėtojams užrakintos durys

Švelnėjant karantinui, dauguma įstaigų jau dirba visu tempu, tačiau panevėžiečiams susimokėti už komunalines paslaugas ten, kur jie nuo seno įpratę, – vis dar problema.

Miegamajame Kniaudiškių mikrorajone, kur bene didžiausia daugiabučių koncentracija, iki šiol neveikia mokesčius priimdavusi Savivaldybės įmonės Panevėžio butų ūkio penktoji kasa.

Užrakintas duris radusi panevėžietė pasakoja paskambinusi į įmonę, bet išgirdo tik pasiūlymą kreiptis į miesto Savivaldybės tarybą. Ji spėja, kad tokiu atsakymu jos tiesiog mandagiai atsikratyta.

„Parduotuvėje žmogus arčiau žmogaus, vaistinėje žmogus arčiau, o čia toliausiai sėdi, stiklas ir tik plyšelis pinigams paduoti. Negi man, pensininkei, saugiau eiti į prekybos centrą ir stovėti eilėje, kur daug žmonių, nei ateiti į kasą? Vaistinės dirba, parduotuvės dirba, o čia už stiklo toliausiai sėdi ir neatidaro“, – stebisi panevėžietė.

Panevėžio butų ūkis turi savo paaiškinimą, kodėl nedirba nei šioji, nei dar ir kita įmonės kasa. Ir priežastis – visai ne karantinas.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 22 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • Daugiausia seneliai moka grynais „už būtą“, gal laikas paskatinti juos daugiau pasitikėti savo jaunesniais artimaisiais, kurie sumokėtų mokesčius už juos internetu?

  • Butų ūkis padarė klaidą neatverdamas savo kasų, kažkodėl MAXSIM kasos visos dirba ir nė viena neužsidarė., nors man pav. ji buvo ne pakeliui. Išsidirbinėjatės ponai.

  • Atsirado ,mat koks budulis, kuriam užkliūvo seneliai..kurie moka už būtą? Reikia tik džiaugtis, kad nors seneliai suneša savo pinigėlius, tai būtų ūkio įstaiga dar gyvuoja, o ką norite, kad visi savo mokesčius atiduotų prekybiniams centrams, kurie ir taip klesti…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų