Turėjęs tapti Ramygalos g. moderniu akcentu septynaukštis daugiabutis statomas jau kone penkiolika metų. Ž. Lipskio architektūrinė vizualizacija

Modernus centro daugiabutis – tik popieriuose

Modernus centro daugiabutis – tik popieriuose

Skaitytojo pasiūlyta tema

Pačiame Panevėžio centre, Ramygalos gatvės pradžioje, dar pernai žadėtos modernaus daugiabučio statybos taip ir liko pažadu.

Septynaukštis pastatas suprojektuotas, sukurta jo vizualizacija, bet jam numatytoje vietoje tebeplyti ir vietinius, ir atvykėlius gąsdinanti laukymė.

Anot statybas planavusio verslininko, šiuo metu apie įkurtuves moderniame daugiabutyje galvoti ne laikas, svarstoma, kaip apskritai išgyventi užklupusį sunkmetį.

Ši statybvietė kelia nerimą ir netoliese esančios Juozo Miltinio gimnazijos bendruomenei.

„Nerimaujame dėl moksleivių saugumo. Niekada nežinosi, ar kuriam jų nepasinorės palandžioti po statybvietę, pro kurią eina į mokyklą“, – dėmesį atkreipė direktoriaus pavaduotoja Rasa Paškevičienė.

Visą straipsnį skaitykite vasario 23 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

P. Židonio nuotr.

Komentarai

  • Ir taip buvo aišku čia su tokiais verslininkais kurie daug žada, bet nieko nedaro. Jau tiek prižadėta, kad tikėti jais nebegalima, šitas daugiabutis, tada sugriauta Pilėnų mokykla kur žadėjo prekybos centra su kino teatru, koncervu fabriko atgaivinimu, vandens bokštu Vaižganto gatvėj, viešbutį centre, Semos teritorija ir kitos vietos.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų