P. Židonio nuotr.

Mirusiųjų žemėje darosi ankšta

Mirusiųjų žemėje darosi ankšta

Makabriška Panevėžio situacija – giltinė dirba taip sparčiai, kad mirusiųjų žemėje jau darosi ankšta.

Miesto Savivaldybei priklausančiose Pašilių civilinėse kapinėse kovo pradžioje bebuvo likę 180 dar tuščių naujų kapaviečių. Skaičiuojama, kad jau gruodį jos gali būti visos užpildytos.

„Jau kitų metų pradžioje galime susidurti su problema, kad laisvų kapaviečių nebebus“, – sako Savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Darius Linkonas.

Situaciją gelbėti Savivaldybė bandys plėsdama Pašilių kapines.

Gavus miesto Tarybos pritarimą, šiemet planuojama įrengti dar 589 kapavietes, nutiesti kelis takus, dalį vandentiekio tinklų, perstatyti tvorą. Tikimasi, kad tiek vietos mirusiesiems turėtų užtekti bent porai ateinančių metų.

Ritualinių paslaugų įmonės „Ramybės takas“ direktorė Silvijos Talačkienės teigimu, Panevėžyje mirčių pastebimai pradėjo daugėti pernai lapkritį, o gruodį ir sausį, anot verslininkės, situacija tapo tiesiog baisi.

Visą straipsnį skaitykite kovo 26 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • O KIEK NUZUDYTU, KURIU NUZUDYMAI NEISTIRTI….. O KIEK PASIKESINIMU, APIE KURIUOS NENORIMA ZINOTI…..

    • Priešpilnio įtaka?

  • Auklėti šviesti žmones, siūlyti laidotis į kolumbarus .Labai daug gero gražaus granito, akmens stovi užmiestyje, kapinėse, o juk jis galėtų būti miesto gatvėse ,puošti miestą gyviesiems .Kiekvienas žmogus mirs, tai ar kiekvienam reikia antkapio.? Anūkai kapinėse, net nežiūri į paminklus, jiems net neįdomu į viską reaguoja kaip į kažkieno tai istoriją.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų