Gema Umbrasienė. „Sekundės“ archyvo nuotr.

Mirė pirmoji Panevėžio merė Gema Umbrasienė

Mirė pirmoji Panevėžio merė Gema Umbrasienė

Ankstų penktadienio rytą mirė pirmoji Panevėžio miesto merė Gema Umbrasienė. Balandžio 9-ąją politikei būtų sukakę 66-eri.

„Šiandien Lietuva neteko stiprios moters. Pirmosios Panevėžio merės, ilgametės savivaldybės tarybos narės Gemos Umbrasienės.
Gema buvo empatiškas ir be galo išmintingas žmogus. Nepakanti neteisingumui, bet visada randanti kelią kaip susikalbėti ir rasti kompromisą. Jos patirtis leido mokytis ir politikos, ir gerumo, ir gyvenimo. Tai skaudi netektis žaliųjų bendruomenei, kurios ypatingai reikšminga dalimi ji buvo.
Užuojauta Gemos artimiesiems ir visam Panevėžiui. Gedime kartu su Jumis. Pasiilgsime Jūsų, miela Gema. Didžiuojuosi galėjusi pažinoti“, – liūdna žinia feisbuke pasidalino Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkė Ieva Budraitė.
G. Umbrasienė buvo Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narė, nuo 2017 m. Lietuvos žaliųjų partijos narė ir pirmininko pavaduotoja, ilgametė Panevėžio miesto tarybos narė.
Lietuvai sudėtingu laikotarpiu 1990-1991 m. G. Umbrasienė ėjo Panevėžio merės pareigas.
2004-2008 m. G. Umbrasienė vadovavo Panevėžio apskrities viršininko administracijai, vėliau, 2008-2011 m. dirbo Panevėžio mero pavaduotoja.

Komentarai

  • Tai nuo kokios ligos mirė tokia stipri moteris. Negi medicina buvo bejėgė ?

  • Be proto gaila ir liūdna, amžiną atilsį, be galo tiesi ir atvira Gema. Užuojauta šviesiems!

  • 90-91 m. Labai puiki komanda buvo susirinkusi. Šiuolaikiška nuoširdi merė. Vėliau prasidėjo sąjūdiečių ujimas….. Užuojauta artimiesiems

  • Labai gaila tokių politikų vienetai kokia buvo velionė.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų