„Minties“ gimnazija mini veiklos 30-metį

„Minties“ gimnazija mini veiklos 30-metį

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir pavaduotojas Deividas Labanavičius dalyvavo Minties gimnazijos 30-mečio minėjime.

„Visada gera dalyvauti gražiose ir jaukiose jūsų šventėse. Malonu matyti, kaip kasmet augate ir judate į priekį. Žiūrėdamas į Jus esu tikras – ir ateityje laukia ne mažiau gražus kelias. Linkiu gimnazistams, mokytojams ir visai „Minties“ bendruomenei, kad čia būtų vieta, kurioje gimsta aukščiausi pasiekimai, geriausios emocijos ir kad palikdami ją išsineštumėte gražiausius prisiminimus“, – sveikindamas gimnazijos bendruomenę linkėjo meras R. Račkauskas.

Mero pavaduotojas Deividas Labanavičius sveikindamas Jubiliejaus proga pasidžiaugė, kad ir pačiam teko mokytis šioje mokykloje, o per visus 30 gyvavimo metų mokykla augo, tvirtėjo, gražėjo. „Šiandien jūs verčiate dar vieną, naujos veiklos puslapį – robotikos kryptį. Gimnazijoje įkurtas robotikos centras „Robolabas“, vyksta paruošiamieji darbai ir STEAM – gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kūrybiškumo ugdymo – centrui steigti. Vadinasi mokykla žengia perspektyviu keliu. Sėkmės šiame kelyje“, – linkėjo D. Labanavičius.

Mokykla pastatyta 1989 m. rugsėjo 1 d. pagal netipinį tuomet naujausią miesto mokyklos projektą. Mokyklą statė Panevėžio statybos trestas.

Nuo 2001 m. mokykloje nebekomplektuotos pradinės klasės, mokykla siekė gimnazijos statuso. 2004 m. gegužės 6 d. organizuoti mokyklos vardo rinkimai. 2004 m. liepos 8 d. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu Panevėžio 18-ajai vidurinei mokyklai suteiktas „Minties“ vardas. Nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. mokykla tapo keturmete gimnazija.

Panevėžio „Minties“ gimnazija nuo 2019 m. balandžio 1 d. yra kandidatė į STEAM tinklo narius ir pradėjo įgyvendinti STEAM veiklų planą.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų