Ministras tarsis, kaip užkardyti priekabiavimą sporte

Ministras tarsis, kaip užkardyti priekabiavimą sporte

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius antradienį tarsis, kaip užkardyti seksualinį priekabiavimą sporte.

Jis susitiks su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūte ir Lietuvos dviračių sporto federacijos vadovais.

Šis susitikimas rengiamas po to, kai kelios dviratininkės apkaltino Lietuvos dviračių treko rinktinės trenerį Antaną Jakimavičių seksualiniu priekabiavimu.

„Susitikimo metu bus aptartas trenerių etikos klausimas, konkrečiai viešumoje minėti atvejai ir bus tariamasi dėl panašaus elgesio prevencijos tiek dviračių sporte, tiek kitose sporto šakose“, – BNS sakė ministerijos atstovė Nomeda Barauskienė.

Naujienų portalui tv3.lt buvusios dviratininkės tvirtino, kad A. Jakimavičius nuolat laidydavo seksualinio pobūdžio pastabas, stovyklose ir išvykose nuolat girtaudavo, buvo gašlus, lįsdavo į lovą, liepdavo svertis vilkint tik apatinius drabužius.

Treneris kaltinimus neigia ir vadina juos priešų išpuoliu.

Lietuvos dviračių sporto federacija teigia dėl trenerio jokių nusiskundimų negavusi.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų