I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Ministrą statė ir prie gėdos stulpo

Ministrą statė ir prie gėdos stulpo

Į Panevėžį atvykęs pristatyti naujos Kelių priežiūros ir plėtros programos susisiekimo ministras Marius Skuodis pats pripažino, kad didžioji dauguma klausimų tokiose kelionėse – dėl vietos infrastruktūros problemų.

Tad ir šio vizito metu Aukštaitijos sostinėje ministrui netrūko užklausų dėl europinio geležinkelio „Rail Baltica“ ateities, Aukštaitijos siaurojo geležinkelio perspektyvų, stringančios Smėlynės gatvės rekonstrukcijos, ypač avaringos Krekenavos sankryžos pertvarkos ir kitų projektų.

„Visai neseniai Krekenavoje nuaidėjo tradiciniai Žolinės atlaidai. O prieš šią šventę visą miestelį sukrėtė dvi avarijos, kurių metu žuvo du žmonės. Kaip turėjau žiūrėti žmonėms į akis per šventę, kai ši vietą jau seniai pripažinta pavojinga vairuotojams, o pokyčių saugumui užtikrinti kaip nėra, taip nėra?“ – į ministrą piktai kreipėsi Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.

Per pastarąjį dešimtmetį nelemtoje sankryžoje ties Krekenava jau užfiksuota daugiau nei dešimt eismo įvykių. Tačiau rajono Savivaldybės prašymai dėl šios avaringos vietos rekonstrukcijos į žiedinę sankryžą kol kas neišgirsti.

„Rašėme laiškus, juos rašė ir Seimo nariai, rinkti rajono rinkimų apygardose. Niekas nereaguoja. Atsakymas – nėra pavojaus, ir viskas“, – apie institucijų nesusikalbėjimą M. Skuodžiui pasakojo rajono meras.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 18 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Gerai, kad ponas ministras pasirodė viešai, o tai nežinojau, kad toks Lietuvoje yra ….

  • Pavojaus galimai nėra. Tai ir asakymas , ir požiūris į visuomenę. Kaimas tai sėdėkit tyliai , gal kas nors nuo vilniaus nubyrės. Toks jų požiūris į periferiją.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų