„Miltinukai“ atšventė garbingą jubiliejų

„Miltinukai“ atšventė garbingą jubiliejų

Penktadienio vakarą “Cido“ arena buvo sausakimša – paminėti garbingo 50-ojo jubiliejaus čia rinkosi esami ir jau buvę J. Miltinio gimnazijos mokiniai bei pedagogai. Per pusšimtį amžiaus pasikeitė net kelios kartos, tačiau mokyklos misija liko ta pati – ugdyti asmenybes ir talentus.

Tikrasis J. Miltinio mokyklos gimtadienis – spalio 16-oji, tad jau visą savaitę gimnazijos bendruomenė sukaktį stengėsi paminėti kiek netradiciškai. Gimtadienio dieną gimnazistams pamokos vyko „aukštyn kojomis“ – pedagogai bandė pavaduoti savo kolegas – kūno kultūros mokytojai vedė lietuvių kalbos ar dailės pamokas, anglų kalbos – matematikos. Po tokios netradicinės mokslų dienos visos bendruomenės laukė fotosesija prie iš geltonų balionų ir skėčių suformuotos teatro kaukės – J. Miltinio mokyklos simbolio. Vėliau balionai su nuoširdžiausiais linkėjimais buvo paleisti į dangų.

Šventinę dieną vainikavo naujas rekordas – ilgiausias Lietuvoje sveikinimo laiškas mokyklai. Per dvi savaites pedagogai, gimnazistai ir jų tėveliai parašė 312, 11 metrų ilgio siekiantį sveikinimą. Dabar tik belieka sulaukti agentūros „Factum“ patvirtinimo, kad „miltinukai“ – naujo rekordo savininkai.

Jubiliejaus kulminacija vyko „Cido“ arenoje. Susitikti su klasės draugais rinkosi ne tik neseniai mokyklą baigę ar  joje dar besimokantys jaunuoliai, tačiau ir pirmųjų laidų gimnazistai. Kai kurie jų į šventę atvyko net iš užsienio. Ši gimnazija išugdė daug talentų ir žymių panevėžiečių bei Panevėžio vardą garsinančių žmonių, tad netrūko sveikinimų, gražių žodžių bei palinkėjimų.

Padėkos žodžiai skambėjo ir pedagogams, be kurių indėlio, triūso ir atsidavimo nebūtų tokių mokymosi rezultatų ir asmenybių. O jų išties būta nemažai. Buvusi J. Miltinio gimnazijos direktorė Irena Kačinskienė jubiliejaus proga net išleido knygą apie garsiausius šios mokyklos mokinius.

Vesti jaunąją kartą mokslo ir žinių keliu – nelengvas, bet tokios šventės tik parodo, koks prasmingas ir vertingas darbas.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų