Miesto ugdymo įstaigų vadovai pasveikinti artėjančių mokslo metų proga

Miesto ugdymo įstaigų vadovai pasveikinti artėjančių mokslo metų proga

Šiandien Panevėžio miesto bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai buvo pasveikinti su nauja mokslo metų pradžia.

„Įprastai Rugsėjo 1-osios proga savo ugdytinius sveikinate jūs. Tačiau tai ne mažesnė šventė jums, todėl džiaugiuosi, kad šiandien artėjančių mokslo metų proga galiu sveikinti jus. Gyvename permainų laikais. Matant, kaip pastaruosius kelerius metus keičiasi pasaulis, belieka tikėtis, kad šie mokslo metai praeis be didesnių sukrėtimų. Kita vertus, pasitikėjimą kelia tai, kad esu tikras, jog mūsų įstaigų vadovams nėra neįveikiamų iššūkių ir per didelių sunkumų. Linkiu visiems linksmos Rugsėjo 1-osios ir sėkmingų mokslo metų“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Dailės galerijoje vykusiame renginyje padėkos raštai už ilgametį nuoširdų ir atsakingą darbą buvo įteikti „Aušros“ progimnazijos direktorei Giedrei Gruzdienei, Beržų progimnazijos direktoriui Stanislovui Ambarazaičiui, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos direktoriui Alfredui Paberžiui bei Juozo Miltinio gimnazijos direktoriui Vytautui Raišiui. Renginyje taip pat buvo pasveikintos Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Asta Sakalauskienė ir Kastyčio Ramanausko lopšelio direktorė Alma Petrunina, kurioms šie mokslo metai yra pirmieji, vadovaujant įstaigoms.

Skaičiuojama, kad šiemet miesto ugdymo įstaigose mokysis 9896 vaikai. Tarp jų – 836 pirmokai. Gimnazijų pirmokais taps 780 vaikų. Išankstiniais duomenimis ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankys 4495 jaunieji panevėžiečiai.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų