P. Židonio nuotr.

Miesto taryba nepratęsė „Cido“ arenos koncesijos sutarties

Miesto taryba nepratęsė „Cido“ arenos koncesijos sutarties

Panevėžio miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį vykusiame posėdyje 2007 m. sprendimą dėl arenos koncesijos pripažino netikslingu.

„Anuomet organizuoto arenos koncesijos konkurso vienintelis dalyvis pasiūlė ženklią sumą, kuri kasmet siekė 600 tūkst. Eur. Pagal tuometinį teisinį reglamentavimą koncesijos sutartis buvo sudaryta remiantis tuo, kad „Cido“ arenos statyboms ir įrengimui buvo panaudotos ES investicijos. Be to, buvo planuojama, kad pagrindinės arenos veiklos bus Savivaldybės viešosios paslaugos bei komercinių paslaugų teikimas. Dabar teisinė bazė yra pasikeitusi, „Cido“ arenai nereikia didelių investicijų, joje vykdoma veikla ir generuojamos pajamos daugiausia gaunamos iš Savivaldybės viešųjų paslaugų. Taip pat nepalanki epidemiologinė situacija, dėl jos apribotas renginių organizavimas kelia riziką dėl įprasto komercinių sporto, kultūros ir pramoginių renginių lankomumo. Atsižvelgę į šiuos faktus manome, kad pasibaigus koncesijos sutarčiai ją tęsti būtų netikslinga“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Cido“ arenos valdymą siūloma perduoti Panevėžio sporto centrui, atsižvelgiant į įstaigos specialistų patirtį ir kompetencijas, administruojant viešąsias paslaugas teikiančius infrastruktūros objektus Panevėžyje – „Aukštaitijos“ sporto kompleksą, ledo areną, baseiną ir krepšinio sales, lengvosios atletikos maniežą ir kt. Skaičiuojama, kad arenos valdymo sąnaudos per metus nesieks 500 tūkst. Eur.

Komentarai

  • Klausimas kas užsiims renginių organizavimu. Sporto centras? Savivaldybė? Žinant ten dirbančių gebėjimus kyla daug abejonių.

    • ir taip nebuvo renginiu tik blusturgiai

  • renginiu nebus bus tik sanaudos

  • renginiu nebus bus …… tik sanaudos

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų