P. Židonio nuotr.

Miesto šaligatviai ilgisi kelininkų

Miesto šaligatviai ilgisi kelininkų

Panevėžyje pastaraisiais metais įsisiūbavus gatvių remontams, miestas atsikratė duobių sostinės etiketės.

Dabar pėstieji su tokia pačia viltimi laukia kelininkų šaligatviuose. Kai kurie panevėžiečiai netgi juokauja, kad jau saugiau kelionės tikslą pasiekti automobiliu nei pėsčiomis.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos teigimu, šaligatvių tvarkymas kainuoja praktiškai tiek pat, kiek ir pačios gatvės rekonstrukcija.

„Tokių lėšų neturime, todėl ieškome įvairių projektų ir finansavimo šaltinių pėsčiųjų takams tvarkyti“, – sakė T. Jukna.

Visą straipsnį skaitykite vasario 25 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Komentarai

 • Ten kur visada daug pėsčiųjų šaligatviai tikrai baisūs. Prioritetas suteikiamas ten, kur galima lengvai paimti kokius nors ateinančius pinigus ir tvarkomos tada Velžio kelio, Pramonės, Janonio gatvės, kur keli pėstieji, o Klaipėdos, Parko gatvės šaligatviai baisūs. Net į gatvę nuo šaligatvio neįmanoma nulipti(Klaipėdos g. prie Kaziuko kamaros). O sutvarkius stulpai viduryje šaligatvio pastatomi- pažiūrėkit koks šaligatvis Nemuno- Tilvyčio sankryžoje- dėžės, stulpai stulpeliai- dabar kai sniegas nei praeiti nei pravažiuoti- turi į gatvę lipti. Projekto ekspertizę kas ten darė. Neįgalieji ir mamos su vežimėliu gatve turi važiuoti, kad prasilenkti. Ardoma aikštė buvo, senvagė. Tai tomis dar geromis plytelėmis paremontuoti pačių baisiausių vietų, (nuėjimų į gatvę, autobusų stolekių)nebuvo galima? Plytelės kažkur nukeliavo. O miestiečiai ir toliau klaipo kojas.

  • Atsakyti
 • O kas darosi Smėlynės gt.?Sakys,kad „bus tvarkoma“.Bet gyvent ir vaikščiot reikia dabar.Šaligatviai nevalyti,gatvės pilnos vandens.Kiekvieną kartą eidamas gauni šaltos sniego ir purvyno pliūrės.Kas turi valyti tuos šaligatvius?Kas turi valyti šaligatvį nuo Smėlynės iki Stoties gatvių?Žiemą pravažiavo „traktoriukas“.O kas darosi vasarą?Žolės auga,ardo plyteles. Paskui sakys „reikia keisti“Reikia prižiūrėti.Reikia išlįsti iš kabinetų ir ne aukštakulniais pricypsėti prie mašiniuko.Reikia apeiti ir apžiūrėti miesto ūkį.

  • Atsakyti
  • Reikia mažiau lot, o imt įrankius ir prie savo durų bent apsikuopt.

   • Jūsų žiniai:loja šunes.Žmonės kalba.Bet taip ir nesugebėjot atsakyti-kas privalo valyti prie nuosavų namų esančius šaligatvius?

    • Atsakyti
 • statybininkų 46 gatvė neįmanoma praeitį

 • Kada remontuosit Smelynes gatvę. Iš Rigos vaziuojant smelynės gatve, tai atrodo kad vaziuotum linksmaisiais kalneliais. Ir šaligatvių su bordiurais nėra, atrodo kaip sovietmečio vaizdelis 🙂

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų