P. Židonio nuotr.

Miesto parkuose – bebrų kurortai

Miesto parkuose – bebrų kurortai

Panevėžyje ne taip ir retai galima išvysti laukinį žvėrį, tačiau tokiais svečiais panevėžiečiai ne visada džiaugiasi.

Į „Sekundės“ redakciją paskambinusi Plukių gatvės gyventoja Vita guodėsi, kad kuo toliau, tuo labiau įžūlėja Nevėžio pakrantėje medžius verčiantys bebrai. Panevėžietės teigimu, šie aštriadančiai šalia upės gyvena jau senokai, bet pastaruoju metu jų sparčiai daugėja: nugraužia paupio medžius, prirausė tunelių ir griovių tiek, kad sunku pieva ir iki upės nueiti.

„Būdavo žvejys prie žvejo, o dabar per tuos urvus nėra kaip prie upės prieiti“, – pasakojo Vita.

Tačiau labiausiai jai gaila medžių.

„Jau beveik visą paupį nugraužė. Didžiuliai medžiai buvo iš Plukių gatvės pusės – po keliasdešimt metų stovėjo ir nieko nebeliko. Joks medelis nebegali augti. Ką tik įstengia, nuėda. Dabar jau ir anoje kranto pusėje Kultūros ir poilsio parko medžius graužia “, – piktinosi gatvės senbuvė.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 5 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

 

Komentarai

  • Kur Panevėžio žalieji žiūri??? G.U, M.L. – gelbėkit medžius !!!! Uždrauskite bebrams juos naikinti!!!! Piketuokite prie savivaldybės, pasikvieskite koncervatorius, kad meras baigtų betvarkę, pats asmeniškai eitų bebrų gaudyti!!!! Valdžia kalta!!! Tarybos pozicija kalta !!!! Savivaldybės biurokratai kalti !!!! Mieste neliks medžių, vien bebrų k….čiai!!!!

  • )))))))

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų