Į miesto mokyklas grįžta vis daugiau pradinukų

Į miesto mokyklas grįžta vis daugiau pradinukų

Prie mišraus ugdymo, kada mokiniai mokosi ir mokykloje, ir namie, jungiasi vis daugiau miesto mokyklų. Artimiausiu metu pradinukai grįš į Alfonso Lipniūno ir „Šaltinio“ progimnazijas.

„Jau antrą savaitę sėkmingai mišrų ugdymą pradinukams taiko „Vyturio“, Žemynos progimnazijos, Pradinė mokykla ir Kazimiero Paltaroko gimnazija. Šią savaitę yra vykdomas Alfonso Lipniūno ir „Šaltinio“ progimnazijų pradinukų šeimų testavimas kaupiniais. Tie moksleiviai, kurių šeimos atsisakys testavimo, liks namuose ir jiems toliau bus užtikrinamas ugdymas nuotoliniu būdu. Preliminariais duomenimis į minėtas progimnazijas turėtų sugužėti 203 pradinukai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Skaičiuojama, kad į Alfonso Lipniūno progimnaziją sugrįš 5, o į „Šaltinio“ – 7 pradinukų klasės. Mokyklose ugdymo procesas vykdomas užtikrinant LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygasradinį ugdymą vykdyti mišriuoju būdu kartu dalyvaujant profilaktiniame kaupinių tyrime galima kai yra užtikrinama, kad tiriasi ne mažiau kaip 70 proc. atitinkamos klasės mokinių.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų