P. ŽIDONIO nuotr.

Miesto gatvėse – įspūdingas autobusas

Miesto gatvėse – įspūdingas autobusas

Ar kada pavyko pamatyti Kalėdų Senelį, kurio ištaigingas roges traukia ištikimieji elniai?

Rogėms miesto gatvės nepritaikytos, tačiau nuo ketvirtadienio panevėžiečius veža kalėdinis autobusas, vairuojamas paties Kalėdų Senelio pagalbininko.

Išbandžiusieji tokią kelionę tvirtino, kad šventinė nuotaika bus garantuota visai dienai.

Dovana panevėžiečiams

Geras emocijas dovanojantis autobusas – Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio autobusų parko dovana panevėžiečiams.

Kaip teigė šios įmonės direktorius Arnoldas Gražys, pandeminis laikotarpis visiems nėra lengvas, todėl labai norėjosi prisidėti, kad šventinės nuotaikos mieste būtų daugiau.

„Kaip viskas turi pradžią, taip ir pabaigą. Tikimės, kad ir pandemija kažkada baigsis. O kad būtų lengviau tą sunkų laikotarpį išgyventi, galime vieni kitiems dovanoti džiugią nuotaiką, įnešti daugiau pozityvo į kasdienį gyvenimą, ypač dabar, laukiant gražiausių žiemos švenčių“, – sakė A. Gražys.

Anot jo, kai biudžetas ribotas, tenka pasitelkti visą išmonę. Autobusai – šios įmonės vizitinė kortelė, tad buvo nuspręsta vieną jų išpuošti: išorė dekoruota kalėdinėmis dekoracijomis, o viduje žybsi šventinės girliandos – taip smagiai Autobusų parkas panevėžiečius veža į 2022-uosius.

Šventiniu laikotarpiu Panevėžio gatvėmis kursuos kalėdinis autobusas, vairuojamas Kalėdų Senelio pagalbininko. P. ŽIDONIO nuotr.

Šventiniu laikotarpiu Panevėžio gatvėmis kursuos kalėdinis autobusas, vairuojamas Kalėdų Senelio pagalbininko. P. ŽIDONIO nuotr.

Maršrutus keis

Ketvirtadienį šventinis autobusas kursavo septintuoju maršrutu Velžio kelias–Tiekimo gatvė. Kitomis dienomis neįprastą transporto priemonę galės išbandyti ir kiti keleiviai – kasdien kalėdinis autobusas važiuos vis kitais maršrutais.

„Kad būtų lengviau tą sunkų laikotarpį išgyventi, galime vieni kitiems dovanoti džiugią nuotaiką, įnešti daugiau pozityvo į kasdienį gyvenimą, ypač dabar, laukiant gražiausių žiemos švenčių.“

A. Gražys

Pasak direktoriaus, paruošti šventinį autobusą irgi buvo iššūkis. Pirmiausia jis turi būti patogus keleiviams, o puošmenos ir kalėdinė muzika negali trukdyti vairuotojui.

„Šiemet pasižiūrėsime, kokie puošybos sprendimai pasiteisino, kad kitąmet galėtume šią tradiciją tęsti panaudodami, kas geriausio“, – naują tradiciją puoselėti nusiteikęs A. Gražys.

Pasak Arnoldo Gražio, paruošti šventinį autobusą irgi buvo iššūkis. Pirmiausia jis turi būti patogus keleiviams, o puošmenos ir kalėdinė muzika negali trukdyti vairuotojui. „SEKUNDĖS“ nuotr.

Pasak Arnoldo Gražio, paruošti šventinį autobusą irgi buvo iššūkis. Pirmiausia jis turi būti patogus keleiviams, o puošmenos ir kalėdinė muzika negali trukdyti vairuotojui. „SEKUNDĖS“ nuotr.

Prie vairo – Senelio pagalbininkai

Autobusų parko direktorius džiaugiasi, kad gera nuotaika užsikrėtė ir darbuotojai – vairuotojai visą šventinį laikotarpį sutiko būti Kalėdų Senelio pagalbininkais. Tad nenustebkite prie maršrutinio autobuso vairo išvydę visų laukiamą žiemos švenčių personažą raudonais drabužiais.

Planuojama, kad kalėdinis autobusas važinės iki pat Trijų karalių. Be to, šiuo metu kelionėms miesto gatvėmis rengiamas ir antrasis toks smagus autobusas.

A. Gražys viliasi, kad akcija prisidės prie to, kad viešasis transportas miestiečiams būtų dar patrauklesnis.

„Per kelerius metus Panevėžio autobusų parkas gerokai pasikeitė – senus autobusus pakeitė šiuolaikiški, patogūs ir jaukūs. Nuolat gerinama infrastruktūra. Tikimės, kad dovanodami ir geras šventines nuotaikas, prisidėsime prie gražesnio ir geros nuotaikos miesto kūrimo“, – kalbėjo A. Gražys.

Komentarai

 • Ką ten tas vienas autobusas. Keikiam kiekvieną rytą visus senus autobusus. Važiuoja kaip kokios kaimo gryčios, nei gabaritinių šviesų, nei numerių apšvietimo. Kiekvieną rytą važiuojant į darbą sustojime spėliojam kuris numeris atvažiavo. Tai jeigu neatsisakot tų senųjų, bent jau į juos kažkiek investuokite, kad ne tarybinių laikų, o ledinėmis lemputėmis numeriai būtų apšviesti, kad virš vairuotojo lango esantį autobuso maršruto juosta šviestų. apie stotelių pranešimus gyrėsi parkas, bet šoferiukai seniai išjungė garsą.

  • Atsakyti
  • Soferiukai nieko neatjunge, nes stoteles pranesa TIK nauji autobusai!

  • Tai eik padirbėti vietoj tų šoferiukų,galesi pašukauti prie vairo kokioj stotelej sustojai . Nesedi už vairo to ,o kalbi kaip ekstrasensas ,ir žinai kas ką atjungė

 • Šventiniu laikotarpiu visus autobusus kažkiek papuoškit ,kaip Anglijoj ir vežkit nemokamai. Štai tada ir bus dovana miestelėnams

  • Atsakyti
  • Ko grizai is tos stebuklu anglijos?

 • Kalėdų senis gal ir neblogai.Būtų dar geriau, kad įjungtų autobuse šildymą nors važiuojant į/iš darbo.Ypač per šalčius sedynės buvo šaltos, grindys slidžios, langai apšalę iš vidaus.Baisu nesusitraumuoti .Matyt čia to senio darbas. Kalbu apie 16.

  • Atsakyti
  • Autobusa vakare isplauna naudodami vandeni, kuris per nakti susala ir ryta turi praeiti keletas valandu, pakol salonas susyla. Fizika…

   S

 • O jau koks susiraukęs viršininkas, jokios kalėdinės nuotaikos,

  • Atsakyti
  • Paklausk zurnaliugu, kuriu metu nuotrauka…

 • Šaunu. Naujas direktorius gal ką pakeis šioje sistemoje.

  • Atsakyti
  • Kad jau nebetoks ir naujas – 3,5 metu…

Rodyti visus komentarus (11)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų