T. Markelevičiaus nuotr.

Miesto gatvėse – avarijos

Miesto gatvėse – avarijos

Stojus žiemiškiems orams, Panevėžio gatvėse pasipylė avarijos. Pirmadienio vakarą net per dvi avarijas žmonės sunkiai sužaloti.

Apie 20 val. judrioje Nemuno gatvėje automobilis „Audi Q 5“ nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė jam iš kairės į gatvę įžengusį vyrą. Smūgio būta gana stipraus – pėsčiasis nublokštas į priekį. Dėl daugybinių lūžių sužalotasis paguldytas į Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių. „Audi Q 5“ vairuotojas buvo blaivus. Įvykio aplinkybes tebesiaiškina policija.

Kita avarija vėlų pirmadienio vakarą įvyko Klaipėdos gatvėje. Užsidegus raudonam šviesoforo signalui į priešais sankryžą sustojusio BMW galą rėžėsi iš paskos važiavęs „Audi A6“. Paaiškėjo, kad, kaip įtariama, nepasirinkęs saugaus greičio ir atstumo, pastarojo vairuotojas buvo neblaivus. Jam nustatytas sunkus – 2,6 promilės – girtumas. „Audi A6“ vairuotojas išvežtas į ligoninę ne tik atlikti kraujo tyrimų, reikalingų girtumui nustatyti, bet ir dėl kaklo skausmų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų