P. Židonio nuotr.

Miesto centre – sutrikę vairuotojai

Miesto centre – sutrikę vairuotojai

Prasidedant naujos Panevėžio autobusų stoties statybų darbams, miesto centre atsiradę nauji kelio ženklai vairuotojams dažnai nė motais. Pareigūnai teigia kol kas nepuolantys bausti, tačiau pažeidimams kartojantis žadama pradėti rašyti protokolus.

Panevėžio centre vairuotojams tenka pratintis prie pasikeitusios eismo tvarkos.
Statybininkams užtvėrus dalį autobusų stoties perono, greta esančioje prekybos centro aikštelėje vietų irgi sumažėjo dalį jos atitvėrus autobusams.
Nors pastatytas ir kelio ženklas, autobusams skirtose vietose toliau rikiuojami automobiliai.
Negana to, užtvėrus įprastą išvažiavimą iš stoties teritorijos per Savanorių aikštę į J. Basanavičiaus gatvę, ne vienas vairuotojas sugalvoja kelią trumpinti tiesiai per autobusų stotį, užuot sukęs iš prekybos centro aikštelės į dešinę, kaip dabar nurodo kelio ženklai.
Panevėžio autobusų parko direktoriaus Arnoldo Gražio teigimu, dėl tokios vairuotojų savivalės teko kreiptis ir į policijos pareigūnus.
„Turbūt turi praeiti savaitė dvi, kad situacija taptų normali. Vairuotojai nežiūri į kelio ženklus, nepakelia galvos ir važiuoja, kaip dešimtmečius važiavo. Bet autobusų stoties teritorijos automobiliams niekada nebuvo leidžiama kirsti. Tie, kurie dabar važiuoja tiesiai per stotį, piktybiškai pažeidinėja Kelių eismo taisykles“, – pastebi A. Gražys.

Visą straipsnį skaitykite spalio 6 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

 • na gal buvo galima prie isvaziavimo is iki aiksteles pakabinti zenkla geltonos spalvos su uzrasu apvaziavimas, nurodanciu apvaziavimo krypti i ukmerges gatve, o kelininkai ,,genijai“ pirmomis dienomis taip vadinama plyta ukmerges gatveje buvo pakabine taip, kad vaziuojant n ukmerges gatve neimanoma buvo suprasti ar sukti i kaire negalima ar tieisia vaziuoti negalima, tai gerai po 3 dienu sugebejo ta zenkla normaliai pakabinti, o vairuotojai taip kai kurie is ipratimo autopilotu varo, zenklu nemato

 • Ar tikrai statys nauja autobusu stoti negaliu patiketi ka cia raso O kas liecia zenklu nepaisima tai policija turetu bausti tokius neklauzadas

  • Atsakyti
  • o tai dar nesupranti jog Jau stato naują AS?

   • Atsakyti
 • Patarkit kaip sunkvežimiui nuo iki rampos pasukt ita Ukmergės gatve?

  • va cia taip problema, realiai sunkvezimiai turetu vaziuoti per autobusu stoties teritorija

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų