Mieste – kur kas daugiau augmenijos

Mieste – kur kas daugiau augmenijos

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė nusprendė padaryti miestą žalesnį – skirta 20 tūkst. Eur pasodinti naujų medžių ir krūmų įvairiose teritorijose.

„Šias lėšas panaudojome įsigyti, pasodinti ir – prireikus – atsodinti net 186 augalus. Viešųjų pirkimų konkurso laimėtojai UAB „Žaliasis fonas“ nurodėme juos sutupdyti ne tik specialistų suplanuotose vietose, bet ir atsižvelgus į gyventojų pageidavimus“, – sako Miesto infrastruktūros skyriaus vyr. objektų priežiūros specialistė Irena Krivickienė.

148 paprastieji ir dekoratyviniai klevai, mažalapės ir didžialapės liepos, tulpmedžiai papuoš teritorijas šalia Varpo, Elektros, Kniaudiškių, Vilties, Ramygalos, Tinklų, Respublikos, V. Alanto g., Smėlynės ir Marijonų g. skverą, J. Basanavičiaus g. ir skverą.

38 krūmai (kelių rūšių forzitijos, jazminai, pūsleniai, lanksvos, veigelės) – J. Basanavičiaus g. tilto, Futbolo akademijos stadiono, Smėlynės ir Marijonų g. skverus.

2019 m. numatyta atsodinti daug medžių, praretintų įgyvendinant įvairius investicinius projektus, tvarkant gatvių infrastruktūrą. 87 klevai atsiras Statybininkų g., 48 liepos ir klevai, 792 ligustrų krūmai – J. Janonio g., 78 liepos ir klevai – Pušaloto g., per 100 – A. Jakšto g.

Komentarai

  • ar sodinsit tuos baisius mutantus kaip Respublikos gatvėje prie pašto, ar NORMALIUS KLEVUS IR LIEPAS??

    • Atsakyti
  • Viena ranka “profesionaliai” naikinat dekoratyvinius medžius, augančius anot jūsų ant “ valdiškos žemės”, kita tipo žadat atsodinti ir puoselėti miesto grožį. Kada baigsit tyčiotis iš žmonių savo skambiais lozungais. Atvažiuokit apžiūrėt Aguonų gatvės, kaip suniokojo jūsų samdyti profesionalai medžius ,sodintus prieš 40 metų. Juk tai buvo miesto puošmena, ar ne?

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų