Miestas valandai paskęs tamsoje

Miestas valandai paskęs tamsoje

Panevėžiečiai, kaip ir milijonai žmonių visame pasaulyje, šįvakar prisijungs prie pilietinės iniciatyvos „Žemės valanda“ ir išjungs šviesas bent 60-iai minučių, o miesto centrą nušvies ugnies atšvaitai.

Akciją organizuojančių Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų direktorė Sandra Myškienė džiaugėsi, kad tradicija tapusi valanda sulaukia vis daugiau susidomėjimo.

„Kiekvienais metais kovo pabaigoje iš žvakučių sudėliojame skaičių 60 ir kviečiame visus miestiečius prisidėti prie jų uždegimo. Smagu, kad į renginį užsuka itin daug šeimų. Tėveliai ateina kartu su mažais vaikais ir moko jaunąją kartą rūpintis savo planeta“, – „Sekundei“ teigė direktorė.

S. Myškinienė juokavo, kad nors iki miesto gimtadienio lankytojų skaičiaus dar toli, žemės valanda sulaukia ne ką mažiau susidomėjimo. Šiais metais tikimasi, kad prie akcijos prisidės dar daugiau panevėžiečių, kadangi Laisvės aikštėje bus galima išvysti ugnies teatro, būgnininkų, žirgų ir šiuolaikinių šokių šou pasirodymus.

Žemė valandos minėjimas Laisvės a. prasidės kovo 25 dieną nuo 20 val. 30 min. Negalintieji atvykti į renginį, skatinami bent valandai išjungti visas šviesas namuose ir taip prisidėti prie akcijos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų