P. Židonio nuotr.

Miestą su rajonu sujungs dviračių takai

Miestą su rajonu sujungs dviračių takai

Turėtų ne už kalnų būti tas laikas, kai dviračiais, paspirtukais ar žygiuojant su šiaurietiškomis lazdomis iš Panevėžio bus galima pasiekti ne tik artimiausias priemiestines gyvenvietes, bet ir Trakiškį, Naujamiestį, Daukniūnus, Skaistgirius bei Šeškuose ir Janališkiuose esančias sodininkų bendrijas.

Negana to, dviračių takas turėtų sujungti Skaistgirius su Paįstriu.

Tokią viltį panevėžiečiams suteikė Susisiekimo ministerijos parengtas ir visuomenei ką tik pristatytas Lietuvos dviračių ir pėsčiųjų infrastruktūros plėtros žemėlapis. Jame – dviračių takų vizija, iki 2035 metų turinti tapti realybe.

Vizijos kaina – daugiau nei 300 milijonų eurų, kuriuos žadama skirti iš Kelių priežiūros ir plėtros programos bei gauti iš Europos Sąjungos paramos fondų.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 23 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Nauji dviračių takai gerai, bet nereikia pamiršti ir jau esamų. Pvz.: dviračių takas Panevėžys – Velžys. Rajono riboje pusė velnio, bet miesto (nuo BP degalinės iki miesto ribos) – tragedija. Tokia pati tragedija dviračių takas Velžys – Liūdynė rajono savivaldybėje. Galima ne tik sulaužyti dviratį, bet ir pačiam susižaloti.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų