„MG Baltic“ byloje išteisinti visi kaltinamieji

„MG Baltic“ byloje išteisinti visi kaltinamieji

Vilniaus apygardos teismas antradienį paskelbė sprendimą „MG Baltic“ byloje. Priimtas sprendimas išteisinti buvusį „MG Baltic“ (dabar – „MG grupė“) viceprezidentą Raimondą Kurlianskį bei visus kitus kaltinamuosius.

Teismas priėmė sprendimą išteisinti R. Kurlianskį, buvusį Liberalų sąjūdžio pirmininką Eligijų Masiulį, taip pat kaltinamuosius Vytautą Gapšį, Šarūną Gustainį ir Gintarą Steponavičių.

Sprendimą paskelbė teisėjų kolegijos pranešėja Nijolė Žimkienė.

ELTA primena, kad vienoje stambiausių pastarųjų metų politinės korupcijos byloje kaltinimai dėl apysunkių ir sunkių korupcinio pobūdžio nusikaltimų – kyšininkavimo, papirkimo ir prekybos poveikiu – buvo pareikšti penkiems fiziniams asmenims, iš kurių keturi yra buvę ar esami Seimo nariai, taip pat trims juridiniams asmenims.
2018 m. balandžio 19 d. bylai buvo suteiktas prioritetinis statusas, kadangi jos nagrinėjimo operatyvumu siekiama apginti ir apsaugoti viešą interesą. Bylai suteikus specialųjį statusą, siekta minimizuoti galimas rizikas dėl galimai ilgos bylos nagrinėjimo trukmės.

„MG Baltic“ politinės korupcijos byloje įtariama, kad politikai, imdami kyšius iš „MG Baltic“, palaikė ar inicijavo koncernui palankius sprendimus Seime bei kitose valstybės institucijose, taip pat darė poveikį nulemiant viešųjų pirkimų laimėtojus.

Komentarai

  • na paskola tai paskola)))))))))))))

  • Būdami seime šie cinikai taip sutvarkė įstatymus , kad net akivaizdžiausias kyšis teisėjams gali pasirodyt paskola ? Kažin , ar kokioj nors Afrikos valstybėje ar net Rusijoje būtų įmanomas toks sprendimas ?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų