Metų nominacija „Ad astra“ – Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkei Laurai Šinkūnienei

Metų nominacija „Ad astra“ – Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkei Laurai Šinkūnienei

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijos „Ad astra“ laureate šiemet paskelbta ir Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkė Laura Šinkūnienė. Ji Panevėžio regiono mokyklų bibliotekų (išskyrus aukštąsias) kategorijoje įvertinta už skaitymo skatinimo iniciatyvas, ryškų indėlį į mokyklos bendruomenės telkimą, gebėjimą mokyklos biblioteką paversti ne tik skaitymo, bet ir turiningo bendravimo erdve, kūrybišką informacinių technologijų panaudojimą bibliotekos edukacinėje veikloje, šiuolaikiškumą, inovatyvumą ir veiklumą profesinėje sferoje.

L. Šinkūnienė Naujamiesčio gimnazijoje nuo 2003 m. dirbo informatikos mokytoja, o prieš dvejus metus pakeitė profesiją ir tapo bibliotekininke. Gimnazijos direktorė Daiva Dirsienė sako, kad L. Šinkūnienės įgyvendinamos originalios ir modernios lankytojų pritraukimo iniciatyvos biblioteką pavertė bendruomenės daugiafunkciu centru, kuriame sėkmingai formuojamas kitoks požiūris į knygą, skaitymą, edukacines veiklas, diegiamos inovacijos.

Savo darbą kūrybinga asmenybė dirba nuoširdžiai ir pareigingai, bendradarbiauja su Trečiojo amžiaus universitetu, kartu su Švietimo centru dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Patrauklumo bibliotekai suteikė jos iniciatyva sukurtos jaukios erdvės – knygų baras, skaitymas hamake, lauko bibliotekėlė.

L. Šinkūnienė laukiama ir lopšelyje-darželyje. Jos suburti gimnazijos savanoriai mažiesiems naujamiestiečiams ateina skaityti knygelių, rengia edukacines pamokėles.

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijos „Ad astra“ laureatus skelbia Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.

Šiemet bus įteiktos 3 nominacijos. Laureatėmis taip pat tapo Anykščių ir Ignalinos rajonų savivaldybių bibliotekų darbuotojos.

Apdovanojimų teikimo iškilmės vyks gegužės 16 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14, Panevėžys) konferencijų salėje.

Komentarai

  • Novatoriški sprendimai,jauki edukacinė bibliotekos aplinka tapo mokyklos traukos centru tik šio talentingo,kūrybingo,darbštaus ir atsakingo žmogučio dėka. Sekmės,sekmės,sekmės! Didžiuojamės tavimi!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų