Metalinis Jautis patikrins vertybes

Metalinis Jautis patikrins vertybes

Ar tikėti astrologija – kiekvieno pasirinkimas. Visgi metų sandūroje net ir didžiausiems skeptikams smalsu praskleisti ateities šydą.

Jau trisdešimt metų žvaigždžių raštą skaitanti, ketverius metus gyvenusi Indijos vienuolynuose astrologė Lolita Žukienė sako, jog 2021-ieji, globojami stipruolio Baltojo Metalinio Jaučio, bus kontrastingi metai. Visgi, pasak astrologės, yra įvykių, kurie neišvengiami, kaip kad žmogaus atėjimas į šį pasaulį, bet yra ir tokių, kuriuos koreguoti ir rinktis palikta galimybė pačiam žmogui.

„Mane astrologija tuo ir žavi, kad tai žinant daug ką savo gyvenime galima pakeisti į gera“, – sako L. Žukienė.
Laukdami 2021-ųjų nuoširdžiai tikimės, kad jie bus geresni nei gyvenimą iš pagrindų sukrėtę 2020-ieji.

„Tai stiprių energijų ir patyrimų, kontrastingi metai. Pagrindinis tikslas bus visiems kartu įveikti virusą ir jo sukeltus sunkumus. Norėsis atrasti naujas veiklos kryptis, savo laiką panaudoti svarbiausiems gyvenimo tikslams. O ir asmeniniame gyvenime sėkmę greičiau pelnysite veikdami kartu“, – pasakoja astrologė.

Prozerpinos išbandymas

Geras ženklas, pasak L. Žukienės, kad 2021-aisiais laukia keturi, ne šeši, kaip 2020-aisiais, Saulės ir Mėnulio užtemimai. O tolimas dangaus kūnas Prozerpina, kurią, kaip teigia astrologijos žinovė, galėtume įtarti dėl kilusios pandemijos ir kurios poveikį buvo taip sunku numatyti dėl labai ilgo, maždaug kas 700 metų tepasikartojančio jos ciklo, ateinantį rudenį pagaliau iškeliaus iš griaunamojo Skorpiono laipsnio. Pasak L. Žukienės, tai teikia vilčių, kad bus lengviau tvarkytis su galingojo viruso sukeltomis problemomis.

Jau trisdešimt metų žvaigždžių raštą skaitanti, keturis metus gyvenusi Indijos vienuolynuose astrologė Lolita Žukienė sako, jog 2021-ieji, globojami stipruolio Baltojo Metalinio Jaučio, bus kontrastingi metai. Asmeninio archyvo nuotr.

Visgi astrologė įspėja: pirmasis metų ketvirtis dar pareikalaus maksimalių suvienytų mūsų visų pastangų. O ir nauja žadantis Baltojo Metalinio Jaučio metų ciklas prasidės tik vasario 11–12 dienomis. Iki tol dar teks tvarkytis su tuo, ką pridirbo išeinantys Žiurkės metai: apribotu judėjimu, būtinybe labiau pasaugoti vieni kitus. Vis dėlto ir nuo vasario 12-osios prasidėjus naujam Metalinio Jaučio ciklui, kad pasiektume rezultatų, teks įdėti nemažai pastangų bei darbo.
Ir tik antroje metų pusėje, pasak L. Žukienės, mokslo laimėjimai, suvienytos pastangos ims duoti norimų rezultatų. Lolitos teigimu, didelio proveržio galima laukti rudens ir metų pabaigoje, tikintis, kad nors ir po truputį, visgi gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes.

„Norėsis grįžti į ankstesnio, ramesnio gyvenimo vėžes, patirti gilius meilės jausmus, rasti santarvę su savimi ir aplinka“, – sako Lolita.

Kad 2021-ieji būtų kuo sėkmingesni, astrologė duoda labai žemišką patarimą: pirmiausia atrasti norų ir galimybių pusiausvyrą, tiesiog džiaugtis tuo, ką turime.
„Būdami sveiki, čia ir dabar su savo artimaisiais, pasijauskite laimingi, kad turite vieni kitus, pasiryžkite kartu įveikti esamus sunkumus“, – ragina L. Žukienė.

Pagerbti stichijas

Vis dėlto, astrologės teigimu, yra ir džiugių ritualų, kaip sutikti ant Metalinio Jaučio jau atidundančius 2021-uosius, kad jie būtų geresni už Metalinės Žiurkės nusinešamus 2020-uosius.

Kad ateinančiais metais būtų kuo daugiau šviesos ir aiškumo, L. Žukienė moko juos sutikti su ugnies stichija – uždegti namuose kuo daugiau žvakių ir girliandų. Oro stichiją pagerbsite švariai išvalę namus ir trumpam atidarę langus, įsileidę gryno, švaraus oro. Tai, pasak Lolitos, suteiks ir vidinės švaros pojūtį. Astrologė pataria neaplenkti ir vandens stichijos – ant šventinio stalo pasistatyti indą su tyru vandeniu. Tai – stiprios sveikatos simbolis ateinantiems metams.

Naujuosius derėtų sutikti ir su žemės stichija, tai yra pasidėti ant stalo mineralų, o į vazą įberti monetų. Pasak astrologės, tai simbolizuos kitų metų materialų pagrindą. O eterio stichija, anot L. Žukienės, suteikia mintims galią. Astrologė pataria ant balto popieriaus lapelio užrašyti savo didžiausią troškimą ir lapelį sudeginti židinyje ar liepsnelėje žvakės, įstatytos į lėkštelę su druska. Taip, pasak Lolitos, greičiau atiduosite savo troškimą visatai išpildyti.

Bet svarbiausia, anot L. Žukienės, naujametę naktį bus atlaidumas, gera savijauta bei džiugi vidinė būsena, dalijimasis šviesiomis ateities viltimis ir nuoširdūs palinkėjimai.

Išminties paieškos ašramuose

Į klausimą, ar egzistuoja taisyklės, kaip prisišaukti sėkmę, astrologė atsakymas itin paprastas ir kartu labai sudėtingas: gyventi pagal savo vertybes, būti sąžiningam su savimi ir kitais, išvengti daug norėjimo ir „vis dar kažko trūksta“ spąstų ir, bene svarbiausia, gyventi, jaučiant meilę ir dėkingumą.

Anot jos, kiekvienas turime pašaukimą, savo paskirtį. Svarbu tik ją surasti. Lolita sako esanti laiminga, suradusi savąją.

„Suvokiau, kad mano paskirtis, pritaikius specifinius sugebėjimus, duotybes ir astrologines žinias, gali padėti žmonėms rasti atsakymus. Be pedagogikos ir psichologijos studijų, išsamaus daugelio metų astrologijos studijavimo bei ilgametės praktikos, man padeda gilių įžvalgų dovana, intuicija, kito žmogaus kaip savęs pajautimas, gebėjimas pabūti jo vietoje, artimo meilė, atjauta ir noras padėti“, – sako į žmonių likimus per žvaigždes žvelgianti astrologė.
Išminties ir dvasinių vertybių paieškos L. Žukienę su šeima – vyru ir dviem vaikais – net ketveriems metams nuvedė į Indiją, į dvasinius ašramus. Indijos vienuolynuose praleisti metai, pasak Lolitos, ne tik suteikė žinių, bet ir padėjo giliau suvokti dvasinių vertybių svarbą, sustiprino jos pasitikėjimą visa kuriančia jėga, savo pačios duotybėmis ir sugebėjimais. Astrologė pripažįsta: sugrįžimas į įprasto gyvenimo vėžes nebuvo lengvas.

„Rytuose žmonės moka būti laimingi net ir mažai turėdami, džiaugtis Saule, gyvenimu. Tai didelis kontrastas mums, čia gyvenantiems. Tačiau mes supratome, kad nukreipti pastangas vien į nesibaigiantį savęs tobulinimą, išminties kaupimą nebūtų teisingas pasirinkimas. Tai netgi galėtume įvardyti kaip dvasinį egoizmą. Tuo, ką pasiekei, ką sukaupei, privalai dalintis, panaudoti geriems tikslams. Tai viena iš Indijoje išmoktų pamokų“, – pasakoja L. Žukienė.

Ką žvaigždės žada 12-ai Zodiako ženklų

Avinas

2021-ieji jums – įdomūs metai. Svarbiems sprendimams palanki metų pradžia, Marsui dar keliaujant jūsų ženklu. Vėliau apgalvotai įvertinkite situacijas ir besikeičiančias aplinkybes. Ypač aktyvus metas jums stos nuo kovo 20 d., Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, į kurį nuo kovo 22 d. įžengs ir Venera. Tai darbams ir pokyčiams palankios dienos, puikios draugystei ir meilei. Nuo balandžio 20 d., Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, tempas kiek palėtės, tačiau jau gegužės ir birželio mėnesiais galėsite matyti savo pastangų rezultatus. Nuo rugsėjo 15-osios, Marsui keliaujant jums opoziciniu ženklu, o nuo rugsėjo 23 d. – ir Saulei, laikas būtų ypač tinkamas pailsėti, atostogauti.
Spalis ir lapkritis palankus kolektyviniams veiksmams. O gruodis – ne tik naujiems sumanymams ir darbams, namų pertvarkai, bet ir smagiam bendravimui.
Turiningų jums 2021-ųjų!

Jautis

Naujų darbų metai. Svarbu bus nukreipti savo pastangas teisinga kryptimi.
Metų pradžia dėl Urano ir Lilit pozicijų įtakos bus permaininga. Trokšite greitų veiksmų ir pokyčių, tačiau gali riboti nuo jūsų nepriklausančios situacijos ar aplinkybės. Nuo vasario 12 d., prasidėjus naujam 12-os metų ciklui, kurio simbolis – jautis, kai kuriems gali tekti paplušėti dar daugiau. Iki kovo 4-os jūsų ženkle viešės Marsas, tad šis periodas jums – ryžtingų sprendimų metas. Balandžio 15 d. į jūsų ženklą atkeliaus Venera, o 20 d. – ir Saulė, pastaroji jūsų ženkle viešės iki gegužės 20-os. Tai esminių pokyčių laikas. Gegužės 26-ąją, visiško Mėnulio užtemimo metu, svarbių reikalų neplanuokite. Geriau įveikite ne tik kliūtis savo kelyje, bet ir abejones, nerimo mintis. Liepos 18 d. iš jūsų ženklo iškeliavus Lilit – pats metas atrasti troškimų ir galimybių pusiausvyrą.
Rugsėjį ir spalį spręskite finansinius klausimus. O lapkritį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, darbus derinkite su aktyviu poilsiu. Gruodį norėsis pasidžiaugti namų jaukumu, patirti vidinę harmoniją.
Sėkmingų jums 2021-ųjų!

Dvyniai

Naujo požiūrio į gyvenimą metai. Jūsų veiksmai dažniau sulauks greito atsako, situacijas pamatysite naujoje šviesoje. Rimtiems pasirinkimams sėkmingesnė būtų pirmoji metų pusė, o ypač nuo kovo 4–5 d. iki balandžio 24 d., jūsų ženklu keliaujant Marsui. Tad esminius pokyčius, svarbiausius darbus planuokite būtent šiuo laikotarpiu. Nuo gegužės 4 d. į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui, o nuo 20-os ir Saulei, iki birželio pabaigos tęsis metas, palankus meilės bei draugystės kūrimui. Liepos 18 d. Lilit perėjus į jūsų ženklą, vėlesnėmis dienomis svarbu bus savęs neskubinti, rūpestingai atsirinkti tiek žinias, tiek ir bendrakeleivius. Rugpjūčio pabaiga ir rudens pradžia – laikas grįžti prie įprastinių darbų, atidėliotų reikalų, o spalį sektųsi vesti derybas, ieškoti naujų finansinių šaltinių bei papildomų darbų. Lapkritį svarbu būtų išlaikyti tolygų veiksmų tempą, o gruodis džiugins naujomis viltimis ir švenčių laukimu.
Įdomių patirčių jums 2021-aisiais!

Vėžys

Naujų pasirinkimų metai. Ir atsirinkti, pasilikti teks tai, kas išties jūsų gyvenime yra svarbu. Jau metų pradžioje dėl artimų Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakos rūpestingai rinksitės veiklos kryptis, o kai kas – ir tolesnio kelio bendrakeleivius. Po vasario 12 d. prasidėjus naujam Metalinio Jaučio ciklui, galimi netikėtumai. Kovą ieškokite įkvėpimo kūryboje. Balandį ir gegužę stenkitės rasti naujų nuotolinio darbo galimybių. Nuo birželio 21 d. į jūsų ženklą įžengus Saulei, laikas taps palankus norintiems kurti šeimą, o jau sukūrusiems – stiprinti jausmus. Liepos 12-ą jūsų ženklu pradėjus kelionę ir Merkurijui, jums žvaigždės bus ypač palankios. Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, nuo liepos 23-ios laukia ramesnis atokvėpis. Rugsėjį įžvelkite tolesnes veiklos perspektyvas. Spalis jums tinkamas dalyvauti darbo pokalbiuose, derybose, o lapkritį kurkite ir stiprinkite partnerystės ryšius. Gruodį kuo daugiau laiko skirkite artimiesiems, tegul jis bus sklidinas meilės ir naujų vilčių.
Daug meilės jums 2021-aisiais!

Liūtas

Jums 2021-ieji – naujų galimybių metai. Jie bus kupini permainų. Jau metų pradžioje, Marsui dar keliaujant Avino ženklu, norėsis žymių pokyčių, greitų rezultatų. Tačiau nuo vasario 11 d. jums opoziciniame Vandenio ženkle Merkurijui pasukus retrogradine kryptimi, patartina susilaikyti nuo abejotinų finansinių rizikų. Saulei ir Venerai, o nuo balandžio 4 d. ir Merkurijui keliaujant Avino ženklu, imkitės ryžtingų veiksmų įgyvendinti svarbiausius tikslus. Liepą ir rugpjūčio pradžią skirkite šeimos vertybių puoselėjimui. Saulei keliaujant jūsų ženklu, jausitės kupini energijos ir ryžto. Puikios dienos brandinti gilius jausmus. Nuo rugpjūčio 23 d., Saulei perėjus į Mergelės ženklą, o Venerai ir Merkurijui viešint Svarstyklių ženkle, tinkamas laikas dalykiniams pokalbiams, deryboms, perėjimui į naują darbą. Spalis ir lapkritis – laikas ieškoti naujų veiklos krypčių. O gruodis jums gali pateikti naujų įdomių pasiūlymų.
Šaunių galimybių jums 2021-aisiais!

Mergelė

Jums 2021-ieji – galimybė išreikšti viduje glūdintį kūrėjo talentą.
Metų pradžioje dėl artimų Saturno ir Jupiterio pozicijų įtakos gali būti nelengva rinktis iš kelių galimybių. Rinkitės tą veiklą, kuri jums teiks daugiau džiaugsmo.
Vasario 11–12 dienomis, prasidedant kinų naujų dvylikos metų ciklui, kurį simbolizuos Metalinis Jautis, daugės darbų ir reikalų, tad šiuo laikotarpiu atsirinkite pačius svarbiausius. Nuo balandžio 15-os, kai Venera atkeliaus į Jaučio ženklą, iki gegužės pabaigos – laikas, tinkamas planuojantiems imtis papildomų finansinių šaltinių paieškos.
O Venerai liepos 22 d. atkeliavus į jūsų ženklą iki rugpjūčio 15 d. – tinkamas metas naujų bei papildomų darbų paieškai. Ypač palankus laikas pradėti kai ką naujo, atskleisti talentus ir gabumus bus nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 23 d., kai Saulė keliaus jūsų ženklu.
O spalį ir lapkritį gilinkitės į reiškinių priežastis, neskubėkite, gruodį atraskite su šeimos nariais naujų įdomių laisvalaikio leidimo formų.
Šaunių idėjų jums 2021-aisiais!

Svarstyklės

2021-ieji pasižymės netikėtomis situacijomis, kai ypač pravers jūsų greita reakcija į besikeičiančias aplinkybes. Iššūkių gali pateikti jau pati metų pradžia. Kai kurie sausio, vasario dienomis ieškosite naujų idėjų ir sprendimų. Ypač sėkmingas metas generuoti idėjas – nuo vasario 12-os dienos, prasidėjus kinų Naujiesiems, Metalinio Jaučio metams, iki vasario 25 d., kol Venera keliaus Vandenio ženklu. Nuo kovo 23-iosios iki balandžio 20-osios, Saulei viešint jums opoziciniame ženkle, nors ir norėtųsi greitesnių rezultatų, tolesnius žingsnius kruopščiau apmąstykite. Gegužės 4-ąją Merkurijui perėjus į Dvynių ženklą, į kurį gegužės 9 d. atkeliaus ir Venera, tinkamas metas siekiantiems pergalių moksle, norintiems užmegzti dalykinius ryšius, pereiti į naują darbą. Nuo gegužės 22 d. iki liepos 17 d jums tinkamas laikas geriems asmeniniams pokyčiams, sužadėtuvėms, o kai kam – vestuvėms.
Rugpjūtį galimi netikėtumai darbuose. Gali būti, kad Svarstyklės nuspręs pradėti nuosavą veiklą. Nuo rugsėjo 23 d. į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, spalis jums – naujų tikslų išsikėlimo metas. O lapkritis suteiks progų stiprinti draugystės ir meilės ryšius. Gruodį širdį džiugins švenčių laukimas, naujai kilę sumanymai.
Įdomių jums 2021-ųjų!

Skorpionas

Jūsų laukia gilių patirčių metai. Metų pirmoji savaitė skirta energingiems sprendimams ir veiksmams. Keiskite į gera tai, ką galite pakeisti. Marsui perėjus į jums opozicinį ženklą, nuo sausio 8 d. iki kovo 4–5 d. darbų tempas bus lėtesnis. Nuo kovo 6 d. iki balandžio 15 d. lengviau atskleisite kūrybinius, meninius gebėjimus. Venerai, o nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. ir Saulei keliaujant jums opoziciniu Jaučio ženklu, lanksčiau reaguokite į besikeičiančias situacijas, netikėtumus, susilaikykite nuo aštresnių sprendimų, finansinės rizikos. Birželis palankus dairytis naujų krypčių ir partnerių, o liepos mėnesį norėsis gražinti, puoselėti savo namus. Rugpjūtį šaunu būtų pailsėti, o rugsėjis palankus ieškantiems naujų darbų. Spalį kaupkite jėgas naujam startui, kuriam tinkamas lapkritis, atšventus gimtadienį. O gruodžio mėnesį bus svarbu stiprinti draugystę ir meilę, kurti namuose santarvę.
Daug širdžių šilumos jums 2021-aisiais!

Šaulys

Jums šie metai – apgalvotų sprendimų. Jau metų pradžioje norėsis imtis kardinalių permainų. Tam palanki pirmoji sausio savaitė. Nuo sausio 20 d., Saulei pradėjus kelionę Vandenio ženklu, vasario mėnesį ieškokite platesnių nuotolinių veiklos galimybių. Nuo kovo 20 d., Saulei įžengus į Avino ženklą, stos laikas, palankus kardinalioms gyvenimo permainoms. Balandžio 15-ąją Venerai ir 20-ąją Saulei su Merkurijumi iškeliavus iš Avino ženklo, bus metas skinti savo darbų ir pastangų rezultatus. Nuo birželio 27 d., Venerai atkeliavus į Liūto ženklą, daugiau savo laiko skirkite smagiam mažųjų laisvalaikio organizavimui. Rugpjūtį tinka užsiimti nekilnojamojo turto paieškomis.
Rugsėjį ir spalį, daugėjant darbų ir reikalų, susidėliokite prioritetus. Lapkritį skirkite gilesniems apmąstymams, ramesniam atokvėpiui. Nuo lapkričio 23 d., Saulei perėjus į Šaulio ženklą, bus bendraminčių paieškai palankus tarpsnis. Gruodį daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, jausmų brandinimui – tai dienos giliems jausmams pasireikšti.
Giedros nuotaikos jums 2021-aisiais!

Ožiaragis

Nestandartinių išeičių paieškos metai. Jau pirmosiomis metų dienomis reikėtų gerai pasiruošti, o nuo sausio 7–8 d. – ir imtis veiksmų. Tinkamas esminiams pokyčiams laikotarpis truks iki sausio 20 d., Saulei viešint jūsų ženkle.
Vasarį netikėtai gali kilti įdomių idėjų. Jas įgyvendinkite jau kovo mėnesį. Nuo balandžio 4 d., Venerai atkeliavus į Jaučio ženklą, palanku imtis namų pertvarkos, remonto ir statybų darbų. Nuo balandžio 20-os, Saulei įžengus į Jaučio ženklą,puikus metas svarbiausiems sumanymams įgyvendinti, kurti materialinę gerovę. Birželį, Saulei keliaujant Dvynių ženklu, savęs neskubinkite. O liepą, Saulei judant jums opoziciniu ženklu, susilaikykite nuo finansinės rizikos. Rugpjūtį į priekį judėkite iš anksto apmąstytais žingsneliais. Rugsėjis – tinkamas metas finansiniams reikalams, taip pat tai laikas, palankus stiprinti meilę ir draugystę. Spalis gali pateikti netikėtumų darbuose. Lapkritį, pasitelkę kolegas, lengviau rasite tinkamiausius sprendimus. O gruodis vieniems bus palankus įsigyti nekilnojamojo turto, kitiems – kurti jaukius namus.
Sėkmingų sprendimų jums 2021-aisiais!

Vandenis

Jums tai didelių pokyčių metai. Metų pradžioje tebesitęsianti pandemija ragins ieškoti naujų išeičių. Tai seksis sėkmingiau daryti nuo sausio 23-iosios, Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu. O ypač geras naujų idėjų metas prasidės nuo vasario 1–2 d., Venerai perėjus į jūsų ženklą. Kovo 4–5 dienomis, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, iki kovo 22 d. palanku ieškoti bendraminčių ir sąjungininkų įgyvendinti projektams, užmegzti naujus darbinius santykius. Vėlesnis laikas skirtas atsiskleisti jūsų gabumams ir talentams. Gegužės 20-ąją, Saulei atkeliavus į Dvynių ženklą, stos šaunus metas ieškantiems partnerių savo veiklai.
Liepą laukia ramesnis atokvėpio metas. Tai laikas, puikus stiprinti šeimos ryšiams, o rugpjūtį jums geriausia skirti nuotaikingoms atostogoms. Rugsėjį kaupkite jėgas svarbiems sumanymams. Spalis tinkamas permainoms, palankus planuojantiems keisti veiklą, gyvenamąją vietą. O lapkritį gautus pasiūlymus neskubėdami kruopščiai įvertinkite. Gruodis skirtas realizuoti jūsų kūrybinius sumanymus
Išradingų jums 2021-ųjų!

Žuvys

Jums 2021-ieji – aiškumo paieškos metai. Nors jau metų pradžioje labai norėtųsi savo artimoje aplinkoje žymesnių gyvenimo pokyčių, jiems ruoštis palankesnis metas nuo sausio 20 d., Saulei perėjus į Vandenio ženklą. O juos įgyvendinti geriausia pradėti nuo vasario 19 d., Saulei įžengus į jūsų ženklą. Šios dienos šaunios ir jausmams gilinti, ir santarvei namuose kurti. O konkretiems finansiniams sprendimams tinkamas metas stos nuo vasario 30 d. ir tęsis iki kovo 22 d.
Balandį jūsų dienos bus kupinos netikėtų žinių, įvykių bei situacijų. Gegužės 14 d. Jupiteriui perėjus į jūsų ženklą, sieksite atrasti dar neišreikštus talentus bei gabumus, o birželį kai kas iš Žuvų ieškos ne tik svarbių žinių, bet ir naujų darbų krypčių. Kiti du vasaros mėnesiai jus ragins išmokti kažką įdomaus ir naujo. Rugsėjį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, galimi vidiniai prieštaravimai, Nemeskite kelio dėl takelio. O spalį kai ką gyvenimas gali nudžiuginti netikėta pažintimi. Lapkritis jums – jausmų gilinimo laikas, o gruodis džugins mylimų žmonių jautriu dėmesiu.
Daug džiugių išgyvenimų jums 2021-aisiais!

Komentarai

  • nuo kada vasario men turi 30 d?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų