Metalinė Žiurkė atneš sėkmingus metus

Metalinė Žiurkė atneš sėkmingus metus

 

Ar tikėti horoskopais, burtais, lemtingu žvaigždžių išsidėstymu – kiekvieno pasirinkimas. Tačiau visuomet maga bent akies krašteliu pažvelgti, o ką gi žada ateinantys metai. Žinoma Lietuvos būrėja, žiniuonė, astrologė, horoskopų autorė Vaiva Budraitytė, astrologija ir aiškiaregyste užsiimanti jau kelis dešimtmečius, žada, kad 2020-ieji – Baltosios Metalinės Žiurkės metai – bus įdomūs ir sėkmingi. O kad sėkmės paukštę būtų lengviau sugauti – kiekvienas turėtų paruošti namų darbus.

Būrėja šypsosi, kad jei šį rudenį jūsų namus užpuolė graužikai, reikėtų pasidžiaugti – ateina finansinės sėkmės periodas. O nesulaukusieji tokių nekviestų svečių gali nusipirkti gyvūnų parduotuvėje mielą graužiką. Sakoma, kad 2020-aisiais jis neš turtus ir sėkmę visose srityse.

Kinai net turi tokį prietarą, kad jei nori būti turtingas, įsigyk žiurkę. Žiurkė Rytuose yra turto ir išminties nešėja. Indija turi net žiurkių šventyklą, joje vienuoliai mokytojai tuos gyvūnėlius maitina grūdais bei girdo pienu. Vienuoliai tiki, kad tik dėl žiurkių skleidžiamos energijos jų regione niekada nebuvo jokių stichinių nelaimių ir epidemijų, nors kitose Indijos dalyse epidemijos dažnas reiškinys ir šiais laikais.

Vakarų kultūroje tikima, kad žiurkės bėga iš laivo dar prieš išplaukiant į jūrą, nes jos nujaučia, jog laivo laukia katastrofa. Tad jeigu namuose turite pilkųjų svečių, žinokite, kad tai – tikros sėkmės pranašas.

Kokie bus metai Lietuvai?

Anot V. Budraitytės, metų pradžioje laukia gana stabilus laikotarpis. Tai užtikrins valstybės institucijų bei komercinių struktūrų stabilų funkcionavimą. Nuo pavasario augs ekonominis bendradarbiavimas, bus sudaromos naujos tarptautinės sutartys, bet pačios svarbiausios šaliai sutartys bus pasirašytos jau metų gale, spalio, lapkričio mėnesiais. Tuo metu sudarytos sutartys turės ilgalaikių rezultatų. Ypač didelis dėmesys bus skirtas tarpžinybiniam komunikavimui. Sustiprės santykiai su artimiausiais kaimynais tiek iš Rytų pusės, tiek ir iš Vakarų. Lietuva bus pajėgi bei naudinga investavimui valstybė. O ir valstybės reitingas kils.

„Matysime valstybėje kuriamo techninio lygio augimą, naujesnių, pažangesnių technologijų vartojimo didėjimą, didesnė svarba bus suteikta energetikos pramonei, elektronikai, aviacijai“, – pasakojo V. Budraitytė.

Pasak aiškiaregės, daug diskusijų, kaltinimų ir pertvarkų sulauks ir teisėtvarka, teismai bei viskas, kas susiję su teisine sistema.

Stiprės naftos pramonės ar žmonių, kurie su ja labiausiai susiję, įtaka, tačiau tai vyks gana minkštai – per įvairius susitarimus, nors mums nebūtinai naudingus.

Bus pakankamai sėkmingai išspręsti žemdirbiams aktualūs klausimai, pasak V. Budraitytės, ir avys liks sveikos, ir vilkai sotūs. Susilpnės šešėlinės ekonomikos įtaka verslui ir valstybei. Didės asignavimai krašto apsaugai, stiprės savarankiškai dirbančių verslininkų pozicija.

Kitąmet daug sparčiau savo teises dėl statuso ar pripažinimo reikš įvairios religinės grupuotės, dvasinės bendruomenės. Pasak būrėjos, piką jos pasieks 2021 metais. Visais atvejais galima tikėtis daug diskusijų dvasinių laisvių tema.

V. Budraitytės teigimu, valstybės lyderių autoritetas visus metus liks aukštas, tačiau metų pabaigoje mažės ir tai jausis net iki 2021 pabaigos. Prezidentui 2020-ieji bus vieni geresnių metų gyvenime, visais atvejais Baltoji Žiurkė atneš daug pergalių, metų pabaigoje prezidentas gali gauti apdovanojimą.

Geriausi ateinančių metų mėnesiai yra kovas, birželis bei antra rugpjūčio pusė. Kiek labiau atsargumo reiktų imtis gegužės mėnesį. Spalį bus daug jaudulio dėl valdžios vyrų. Pasak V. Budraitytės, viskas, kas vyks, bus susiję su karminiais dalykais, kurių tiesiog negalima bus išvengti.

„Visais atžvilgiais 2020-ieji bus daug geresni nei nueinantys metai verslininkams, žemdirbiams ir visiems paprastiems eiliniams Lietuvos piliečiams“, – žada V. Budraitytė.

Kaip sutikti Naujuosius metus, kad pritrauktumėte Žiurkės nešamą sėkmę?

Spalvų galia

Astrologė atkreipia dėmesį, kad žiurkės labai švarūs gyvūnai, todėl prieš Naujuosius būtina tobulai susitvarkyti tą erdvę ar namus, kuriuose bus švenčiama. Palanku prieš Naujuosius išmesti ar išdalyti seniai nenaudojamus, nereikalingus daiktus, kad erdvę galėtų užimti nauji daiktai. Nereikėtų bijoti atsinaujinti.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į spalvas. Anot V. Budraitytės, dominuojančios spalvos bus metalo, žalia, mėlyna, auksinė ir baltos. Negalima naudoti jokių geltonų ir rudų spalvų.

„Apskritai rudos spalvos reikėtų šiais metais vengti – ji neša skurdą. Būtina įsigyti metų totemą – žiurkę. Jei esat vieniši, tai porelę, bet ir vedusiems geriau namus puošti žiurkių porele. Žiurkė gali būti ir gyva, ne tik žaislinė, bet jei pirksit gyvą, pirkit tik vieną, o ne porelę, nes jos draugaus tarpusavyje ir į jus nekreips jokio dėmesio. O viena žiurkė visada gražiai bendrauja su šeimos nariais, kartais net šuo nebūna toks meilus kaip tas pilkas gyvūnėlis“, – pasakojo būrėja.

V. Budraitytė pataria Naujuosius sutikti su šeimos nariais ir giminėmis – kuo daugiau giminių sukviesite, tuo geriau. Šventė turėtų būti linksma, triukšminga ir, žinoma, iki ryto.

Apranga sutinkant Naujuosius nebus labai svarbi, tiks net patys kukliausi drabužiai, svarbiausia, kad atspalviai būtų atitinkantys metų spalvas.

Kitas labai svarbus klausimas – kuo vaišinti ateinančią Žiurkę, kad ji neštų sėkmę. Būrėja siūlo pietryčių pusėje pastatyti metalinį dubenėlį su vandeniu, paberti visokiausių kruopų, padėti šakninių daržovių, saldžių vaisių, riešutų.

„Tik nereikia persistengti, nes visą paaukotą Žiurkei maistą po švenčių reikės atiduoti lauko gyvūnams – nei jūs, nei jūsų augintiniai negali jo valgyti, teks paberti kur nors po medžiu ar pamiškėje. Daugelis klausia, o kaip dėl sūrio, kurį žiurkės labai mėgsta? Tai Vakarų kultūros dalis, nes kinai niekada neturėjo sūrio, tad ir jų žiurkės negalėjo mėgti šio produkto. Bet nieko neatsitiks, jei pasiūlysite įvairių sūrių lėkštę, tik dėkite po mažą riekelę, kad nebūtų gaila po švenčių paaukoti lauko gyvūnams“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Dietas teks pamiršti

O kuo gi vaišinti svečius? Pirmiausia reikėtų nusipirkti „teisingos“ spalvos staltiesę – žalią ar mėlyną. Jei nenorite išlaidauti, puikiai tiks klasikinė balta staltiesė, kurią galima rasti kiekvienuose namuose, užteks įsigyti metų spalvos servetėlių.

Pagerbiant žiurkę, reikėtų pagaminti nors kelis patiekalus iš kruopų, ypač iš ryžių.

„Tiks plovas su aviena ar kokia kita mėsa, ryžių makaronų patiekalai, mišrainės su ryžiais. Palanku vaišintis grybų patiekalais, žuvimi. Ant stalo turi būti daug žalumynų – juos itin mėgsta žiurkė, o ir metų spalva žalia. Būtinai naudokite daug šakninių daržovių – burokėlių, morkų, pastarnokų, ridikų, ypač baltų, nes tai metų spalva, krienų, imbiero. Šiais metais nėra maisto, kurio negalima būtų valgyti Naujųjų naktį, išskyrus žiurkieną. Taip pat neribojamas ir stipriųjų gėrimų vartojimas. Geriate, ką norite ir kiek sveikata ar įsitikinimai leidžia“, – šypsosi būrėja.

Ruošiant šventinį stalą svarbiausia atsiminti, kad Žiurkė yra didelė gurmanė, todėl maistas tiesiog privalo būti skanus, švariai pagamintas, gražiai atrodyti. Visi stalo įrankiai ir metaliniai indai išblizginti.

„Dar vienas dažnai užduodamas klausimas, o ką daryti, jeigu auginate katę. Nesijaudinkite – katę galima trumpam uždaryti kitame kambaryje penkioms minutėms iki pusiaunakčio ir išleisti penkios minutės po pusiaunakčio – taip savo katės neįžeisite ir žiurkei parodysite deramą pagarbą“, – kačių augintojams pataria V. Budraitytė.

Ką žada žvaigždės 12-ai Zodiako ženklų

Avinas

Iškart po Naujųjų jausitės puikiai, tačiau visu tempu įsitraukti į veiklą nevertėtų – vis tiek susidursite su kaupu problemų, kurias spręsti turėtų kažkas kitas, bet ne jūs. Po savaitės kitos dalis problemų taps neaktualios, o su likusiomis lengvai susidorosite. Geriausias metų laikas yra balandis, gegužė bei antra metų pusė, kai energija tiesiog trykš per kraštus. Tuo metu daugelis problemų jums bus vieni juokai, tačiau grandiozinių projektų imtis nederėtų arba jų imtis verta tik metų pabaigoje, lapkričio antroje pusėje. Birželio-liepos mėnesiais klaidų tikimybė ypač didelė, tad priimant sprendimus verta pasikonsultuoti su tos srities specialistais. Geriausias laikas atostogauti yra balandžio ar gegužės antra pusė bei liepos vidurys.

Jautis

Nuspręskite, ko norite, ir veikite! Šie metai leis jums pradėti įgyvendinti slapčiausius norus, apie kuriuos ilgai nedrįsote net pasvajoti. Jau pirmomis Naujųjų metų dienomis pradėsite matyti sėkmės ženklus. Susidarykite tvirtą, aiškų ateities vaizdą ir antroje metų pusėje jau matysite savo vizijų pirminius rezultatus. Nėra trukdančių jėgų, nebent pats užsinorėtumėte ko nors daugiau. Ypač produktyvūs bus kovas bei antra metų pusė. Įveikite tingumą, prisiimkite daugiau įsipareigojimų, leiskite sau gyventi geriau, pilniau, įspūdingiau. Atostogauti galite nors ir visus metus, tačiau geriausias laikas atsipūsti bei puikiai praleisti laiką yra rugpjūčio antra pusė.

Dvyniai

Metai permainingi – tai didesnė sėkmė ir gera savijauta, tai viskas ne taip ir vos ne depresija. Taigi teks įveikti permainingus gyvenimo trasos ruožus. Pirmieji sunkumai pasireikš sausiui įpusėjus ir tęsis daugiau nei mėnesį. Tuo metu atsargiau žadėkite ar vangiau įsipareigokite – net smulkūs darbai pareikalaus visiško susitelkimo, dėmesio koncentracijos. Balandžio–liepos mėnesiais pajusite vidinę laisvę, džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi. Tai puikus laikas socialiniam aktyvumui, turtingesniam dvasiniam ir materialiam gyvenimui. Šiuo metu galima sukurti ypatingus kūrinius, kuriais didžiuosis ateities kartos, o pasirašytų sutarčių projektai bus atlikti greitai ir kokybiškai. Svarbu pradėti šiuo laikotarpiu. Atostogaukite balandžio arba liepos antroje pusėje. Tuo metu trauka prie artimo žmogaus bus stipriausia.

Vėžys

Galima pasidžiaugti – tam tikrų sunkumų laikas jau pasibaigė, tačiau ne visų. Bus lengviau, bent jau netrukdys įvairūs ribojimai, trukdantys reikštis, plėsti savo veiklos sferą. Tačiau šiuo metu dažniausiai pervertinami asmeniniai gebėjimai, o neapgalvoti poelgiai bei diplomatijos stoka sukuria trintį bei problemas veikloje. Didesnių rezultatų pasieks tarpininkai, kurie mokės išnaudoti savo asmeninius ryšius, todėl labai palanku plėsti bendraminčių ratą. Kovą bei spalį tapsite agresyvesni, lengvai duodantys atkirtį, todėl susilaikykite nuo neapgalvotų veiksmų, apsimeskite nepastebėję nuoskaudų ar skriaudikų. Visi metai bus nevienareikšmiški, 2020-aisiais nebeliks atgyvenusių, jums prasmę praradusių dalykų. Metai bus geresni nei praėję. Atostogauti palanku rugpjūčio antroje pusėje arba gegužę.

Liūtas

Liūtams metai bus pilni darbų bei judėjimo, ypač aktyvus laikotarpis laukia nuo vasaros pradžios. Tiesa, tuo metu galimybių išsiplėsti bus mažiau, tačiau padidėjęs energijos kiekis leis nekreipti į tai dėmesio. Geresni laikotarpiai yra sausis–vasaris bei liepa–rugpjūtis. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti spalio–gruodžio mėnesiais, tuo metu jūsų energija bus labai dinamiška, negalėsite nusėdėti vietoje, tai padės lengvai realizuoti ilgalaikius projektus. Visus svarbiausius darbus geriau atlikti 2020-aisiais, nes 2021 m. skirti poilsiui ir neintensyviam darbui. Atostogauti geriausia liepą ir rugsėjo antroje pusėje. Poilsis turi būti aktyvus – paplūdimio kelionė nelabai tiks. Planuojantiems tuoktis labai tiks sausio pabaiga ar vasaris.

Mergelė

Jau nuo pirmųjų Naujųjų metų dienų iki pat balandžio jusite savo įtakos sferų išsiplėtimą, kai naujos verslo idėjos įgaus pagreitį, o už gerus veiklos rezultatus būsite įvertinti naujomis pareigomis ar premija. Palanku įsigyti, parduoti ar investuoti. Toks pat laikotarpis, tik stipresnis savo pajėgumais, bus liepos–lapkričio mėnesiais. Tuo metu atsivers daugiau galimybių, nes pasidarysite imlesnis kosminėms energijoms, informacijos srautams. Tai leis imtis konkrečių darbų, atnešiančių didesnį pelną ir gerovę, taip pat galite pradėti sau neįprastas naujas dvasines technikas. Daugeliui gali pasisekti loterija. Būkite atsargesnis gegužės–birželio mėnesiais, nes šiuo metu bus didesnis traumų pavojus. Atostogaukite rugpjūčio antroje pusėje ar spalį.

Svarstyklės

Naujuosius pasitiksite puikiai nusiteikę, tačiau jus lydės praeitų metų neišspręstos problemos. Nesistenkite jų įveikti greitai – tai lėtesnis procesas. Lengviau bus tik balandžio–liepos mėnesiais. Tada gyvenimas įgaus daugiau harmonijos, jausitės maloniau, o problemų ratas mažės. Galite imti vadovavimą į savo rankas ir sukurti nuosavą verslą. Antrą metų pusę problemų bus, bet jos išspręsti pavyks daug lengviau. Šiuo laikotarpiu patartina nesilankyti masinio susibūrimo vietose, vengti rizikingų vietovių, kelionių bei nesivelti į konfliktus. Atostogaukite gegužės– birželio mėnesiais. Puikūs metai planuoti vaikus ir partnerystes, pradėti savarankišką gyvenimą.

Skorpionas

Trykštančia energija bei gera sveikata džiaugsitės visus metus, tačiau energijos lygis metų pabaigoje kris. Todėl pirmoje metų pusėje galima daugiau padirbėti, o antroje jau stengtis, kad nepervargtumėte. Įpraskite gerai jaustis bet kuriomis sąlygomis– gyvenimas taip ir sudarytas, kad tai į kalną, tai nuo kalno. Filosofinis požiūris leis sunkumus įveikti lengvai bei išlaikyti reikiamą energijos lygį. Antroje metų pusėje pastebėsite, jog jūsų darbinės galimybės mažėja, todėl verta atsisakyti to, kas yra nereikalinga, atgyvenę, kas veltui eikvoja jūsų energiją, laiką. Taip pat šiais metais gausite pasiūlymų plėstis – teks labai objektyviai įvertinti save, savo galimybes. Laikotarpis šiuo metu geras gerai pradžiai, todėl tikslas bus tikrai pasiektas, tik ne taip greitai.

Šaulys

Metų pradžioje jausite didelį energijos antplūdį, nebegalėsite nusėdėti vietoje, suksitės nuo ryto iki vakaro. Todėl sulauksite gerų, tiesiog puikių darbo rezultatų. Balandžio–gegužės mėnesiais jūsų sėkmė pritrauks pavyduolių ir priešų dėmesį, jie mėgins kišti pagalius į ratus, bet jums tai nepakenks, tikrai pavyks juos neutralizuoti ir sulaukti sėkmingo problemų sprendimo. Gali iškilti pavojus santuokai, santykiams su bendradarbiais, partneriais. Visais atvejais norėsis gražesnių tarpusavio santykių. Laikykitės neutralumo, be reikalo neišlaidaukite. Nuo rugsėjo vidurio pradėkite naują gyvenimo etapą, lyg nieko ir nebūtų buvę. Gyvenimas vėl puikus. Atostogaukite rugpjūčio pirmoje pusėje.

Ožiaragis

Nuostabus laikas plėtotis, rinkti savo komandą, užsibrėžti tikslą ir jį realizuoti. Šiuo metu jūsų galimybės auga, visi apribojimai kažkur išgaruoja, visus metus bus labai sėkmingas laikas. 2020 metai – tai jūsų sėkmės pamatų dėjimo 12 artimiausių metų, darbų ir sumanymų įgyvendinimo laikas. Pirmus tris metų mėnesius teks labai daug dirbti, poilsis bus labai retas svečias jūsų namuose. Vasarą nepriimkite svarbių sprendimų, geriau palaukite rugsėjo. Spalio–gruodžio mėnesiais teks pakovoti dėl savo vertybių, tiesų, tačiau pagalvokite, ar tikrai verta kautis. Visais atvejais jums baigėsi juodasis periodas. Atostogaukite kovą ar birželio pradžioje.

Vandenis

Metų pradžia labai harmoninga, rami. Nuo sausio iki kovo vidurio galite tikėtis sėkmės tuose dalykuose, kur net nesapnavot, kad pasiseks. Balandžio–liepos mėnesiais situacija kartosis, tad imkitės veiklos, kurkite, mėgaukitės gyvenimu. Jausite pasitikėjimą, simpatiją savo aplinkos žmonėms, o jie už tai atsidėkos meile. Šiuo laikotarpiu užsimezgę ypatingi santykiai, sėkmingi susijungimai bei sudarytos sąjungos lydės jus dar ilgus metus. 2020 metai tinkami investuoti į prabangos dalykus – paveikslus, antikvarinius daiktus, o gal sugalvosite įsigyti jachtą. Spalio–gruodžio mėnesiais jausitės gerai, tačiau tuo pačiu metu bus tam tikrų apribojimų, realybė atrodys sudėtingesnė, nei iš tiesų yra. Dažną tai išmuša iš pusiausvyros. Atostogaukite liepos antroje pusėje.

Žuvys

Metai palankūs meno žmonėms, kurie nori atrasti savyje genialumo grūdą bei idėjas įkūnyti savo darbuose. Puikūs metai siekiantiems partnerystės, santuokai ir vaikams. Sausio–kovo mėnesiais pradėtos veiklos gali būti per daug sudėtingos, tad tuo periodu būtina labai rimtai įvertinti savo galimybes, pajėgumus. Balandžio–gegužės mėnesiais galimas nesusipratimas šeimoje, tačiau birželį viskas stos į vietas. Nuo liepos pabaigos santykiai vėl šils. Šiuo metu pamąstykite dar kartą, detalizuokite savo tikslus ir pirmyn – iki metų pabaigos jums nėra jokių trukdžių. Priešingai, susidaro sąlygos plėstis, tad drąsos tikrai prireiks. Iššūkį verta priimti, nes dar porą artimiausių metų į jūsų horoskope bus paebimi teigiami procesai. Atostogaukite rugpjūčio antroje pusėje.

Komentarai

  • Kaip dar galimvaiva rodytis, tiek nesąmonių pripaisciusi. Stabilūs matai metai. Eina ji į psichušké su savo kliedesiais arba kalėjiman.

  • Matai vaivai sekmingi metai, lb stabilūs, arba ji kvaila arba šarlatanė.

  • Kas jai leido taip mulkinti žmones. Atseit stabilūs metai. Eina ji kuo skubiau dirbti normalaus darbo užuot melžius pinigus už visokius prijungimus prie jos tamsos per talismanus, amuletus, prakeiksmus uždedamus, o ne nuimamus. Dievui tokie jos darbai bjaurystės rašoma biblijoje. Kas su ana, tas su tamsa satan. Jos plikis tas pats,prijungia prie demonų .

  • Kas tiki raganom, tas praranda krikšto malones. Velnias tuomet turi galią per raganius tuos abu.

  • Ką turime iš raganų sudeginkime pataria visi pasaulio rgzorcistai. Pridėčiau, jei laikysite, prarasite daug energijos,būsite persekiojami velnių.

    • Atsakyti
  • Neitau ten, kur tiek drakonų saugo namus. Pragaro tamsa.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų