P. Židonio nuotr.

Mero taurė iškeliavo į Vilnių (foto galerija)

Mero taurė iškeliavo į Vilnių (foto galerija)

Trečią kartą surengtame Panevėžio mero taurės turnyre triumfavo Vilniaus „Ober Haus“ ledo ritulininkai. Sostinės komanda laimėjo abu susitikimus ir į savo miestą išsivežė pereinamąją Panevėžio miesto mero taurę.

Panevėžio ledo arenoje vykusiame turnyre varžėsi trys veteranų komandos: Panevėžio „Olimpas“, Vilniaus „Ober Haus“ ir Kauno „Staklės-Sparnai“.

Per turnyro atidarymą ledo aikštės viduryje simboliškai ritulį įmetė Panevėžio meras Rytis Račkauskas. Jis pasidžiaugė, kad veteranai taip entuziastingai žaidžia ledo ritulį ir rodo puikų pavyzdį jaunimui.

Geriausiai turnyre sekėsi Vilniaus „Ober Haus“ komandai. Ši ekipa laimėjo abejas rungtynes. Vilniečiai 9:2 nugalėjo kauniečius ir 3:2 – panevėžiečius. Panevėžio „Olimpo“ komanda, 7:2 įveikusi Kauno „Staklių-Sparnų“ ekipą, turnyre užėmė antrąją vietą. Pereinamoji mero taurė atiteko Vilniaus „Ober Haus“ ekipai.

Pagrindinis turnyro organizatorius, „Olimpo“ ledo ritulio klubo ilgametis žaidėjas Artūras Blažinskas „Sekundei“ sakė, kad visi turnyro dalyviai liko patenkinti šiuo renginiu.

„Šis turnyras jau tapo tradiciniu. Planuojame, jog Panevėžio mero taurės turnyras ateityje dar labiau išaugs, o jame dalyvaus ne tik Lietuvos klubai, bet ir komandos iš kaimyninių šalių“, – sakė A. Blažinskas.

Ledo ritulininkų laukia įtemptas sezonas. Jau kitą savaitę startuos Aukštaitijos Hockey lyga (AHL) – mėgėjų lyga, kurioje dalyvaus aštuoni kolektyvai. Tarp jų bus ir dvi Panevėžio komandos – „Olimpas“ ir „Rėkliai“. Dauguma AHL susitikimų vyks Panevėžio ledo arenoje.

Be to, Panevėžyje vyks dar du ledo ritulio turnyrai – Vasario 16-osios taurė bei Pavasario taurė. Panevėžio „Olimpo“ komanda dalyvaus ir šių metų Lietuvos ledo ritulio veteranų čempionate.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų