I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Meniškus spalio savaitgalius baigė su trenksmu

Meniškus spalio savaitgalius baigė su trenksmu

Visą spalį trukusį unikalų projektą „Panevėžys kviečia“ šį sekmadienį užbaigė šokio ir muzikos sintezė Kultūros ir poilsio parke. Norintieji galėjo pasimokyti bačiatos žingsnelių ar argentinietiško tango, sudalyvauti „flashmobe“. Visą keturių renginių ciklą vainikavo Leono Somovo ir Diletos pirmą kartą pristatomas bendras projektas.

Meniški rudens savaitgaliai atnaujintose miesto erdvėse Panevėžiui suteikė naujų spalvų. Per keturis spalio sekmadienius „Panevėžys kviečia“ sulaukė nemenko panevėžiečių susidomėjimo. Peršviečiamas kupolas, kuriame vyko renginiai, vienu metu talpina 60–80 žiūrovų. Kiekviena programa sulaukė savo lankytojo – vieni klausėsi klasikos Jaunimo sode, kiti įsitraukė į šiuolaikinio meno pasirodymus Panevėžio marių pakrantėje, treti leido sekmadienio popietę su teatru A. Jakšto gatvės aikštėje.
Panevėžio bendruomenių rūmų direktorė Sandra Myškienė neabejoja, kad panevėžiečiams patiko per miesto parkus keliaujančio kupolo idėja kaskart pasiūlant skirtingų atlikėjų, žanrų programas įvairiausiam skoniui. Atsirado ir nuolatinių žiūrovų, „Panevėžys kviečia“ renginius lankiusių kiekvieną sekmadienį.
„Jie sakė, kad su šiuo kupolu keliavo kaip sraigės su nameliu per visus parkus“, – džiaugėsi S. Myškienė.
Anot jos, planuojama kitąmet vėl teikti projektą „Panevėžys kviečia“ Kultūros tarybai finansavimui gauti.

Galerija

Komentarai

  • Kažkoks nesusipratimas tie dviračių fanatai. Mes miesto gyventojai dviračių taku pravažiuoti nebegalime, šeimos su vaikais, su vežimėliais praeiti nebegali. Nejaugi jau nebėra jiems vietos kitos. Gražus organizuotas renginys prie palapinės, bet visi takai užtverti. Niekas tų dviračių nežiūri, nes patys turi ir važinėjasi. Dviračių fanatai vėl sulaužė gražiai įrengtas terasas ant pėsčiųjų tako važinėdami su automobiliais. Naujai pasėta žolytė ištrypta, išvagota. Yra moto kroso ir dviračių trasa už miesto ten tegul ir trypia, ne miestiečių parke jiems vieta.

    • Atsakyti
    • jei teisingai supratau, tai jums visi trukdo…

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų