Medikams siūloma padėkoti atvirukais

Medikams siūloma padėkoti atvirukais

Pirmadienį minint Medicinos darbuotojų dieną Vyriausybės kanceliarija inicijuoja padėkos medikams akciją – gyventojai raginami kurti ir siųsti elektroninius padėkos atvirukus.

„Pasaulį sukausčius COVID-19 virusui, mūsų vienybė ir palaikymas tų, kurie šiandien kovoja priešakinėse linijose, yra kaip niekad svarbus. Paskelbus šalyje karantiną, turėjome prisitaikyti prie gana drastiškai pasikeitusių darbo ir laisvalaikio sąlygų. Medicinos darbuotojai taip pat prisitaikė, tik su kur kas didesniu nežinomybės ir atsakomybės kiekiu. Ištardami „Ačiū“ pasakysime, kad jie ne vieni, esam stiprūs kartu“, – sako vienas iš iniciatyvos autorių, Lietuvos įvaizdžio grupės vadovas Marius Gurskas.

Gyventojai kviečiami sukurti elektroninius padėkos atvirukus, siųsti juos ir dalytis su draugais, pažįstamais, artimaisiais.

Visi atvirukai talpinami svetainėje www.aciuherojams.lt.

Balandžio 27-ąją Lietuvoje minima medicinos darbuotojai minima profesinė šventė – Medicinos darbuotojų diena. Ji įteisinta 2004 metais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų