Mažametės tvirkintojui – nuosprendis

Mažametės tvirkintojui – nuosprendis

Solidaus amžiaus panevėžietis išgirdo nuosprendį dėl mažametės tvirkinimo. Teismas jį pripažino kaltu dėl paauglei siųstų seksualinio pobūdžio SMS žinučių, kuriomis vyras bandė įkalbėti ją lytiniams santykiams.

Panevėžio apylinkės teismas šią savaitę paskelbė nuosprendį 66 metų Panevėžio rajono gyventojui A.Š. Aukštąjį medicininį išsilavinimą turintis vyras teisiamųjų suole atsidūrė paaiškėjus apie jo nederamą elgesį su 14 metų neturinčia mergaite.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė.

Pasak prokurorės V. Baranauskienės, ir ikiteisminio tyrimo metu, ir per teismo procesą A. Š. teigė su mažamete susirašinėjęs tik iš smalsumo ir nemanęs, kad daro kažką neteisėto. Į anūkes tinkančiai mažametei jis siūlė pinigų, žadėjo nupirkti, ko ji nori už tai, kad su juo lytiškai santykiautų. „Teismas konstatavo, kad teisiamasis atliko tvirkinimo veiksmus – žinodamas, kad nukentėjusioji yra mažametė, siuntė jai amoralaus ir seksualinio pobūdžio turinio SMS žinutes“, – sakė prokurorė.

Prokurorės V. Baranauskienės teigimu, tyrimo metu buvo nustatyta, kad A. Š. sistemingai siekė jaunų merginų, paauglių dėmesio – pareigūnai nustatė, kad šis vyras parašė daugiau nei dvidešimt skelbimų į interneto pažinčių portalus, kuriuose skelbė ieškąs jaunų merginų ir siūlė joms atlygį.

Teismas šią savaitę pripažino A. Š. kaltu dėl mažametės tvirkinimo ir skyrė jam laisvės apribojimą 1 metams. Nuteistasis taip pat turės atlyginti nukentėjusiajai padarytą neturtinę žalą.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų