„Maximos“ lankytojus dėl koronaviruso kviečia išsitirti profilaktiškai

„Maximos“ lankytojus dėl koronaviruso kviečia išsitirti profilaktiškai

Panevėžio miesto savivaldybė antrą savaitę yra laikoma padidintos rizikos dėl COVID-19 ligos plitimo. Šią savaitę vis dar vyksta profilaktinis gyventojų testavimas.

Panevėžyje veikiančios prekybos tinklo „Maxima XX“ parduotuvės, esančios Klaipėdos g. 92, darbuotojai buvo diagnozuotas koronavirusas. Tad jeigu praeitą savaitę lankėtės parduotuvėje „Maxima“, esančioje šiuo adresu, jūs galite išsitirti profilaktiškai.

Registruotis tyrimams miestiečiai, kaip įprastai, prašomi skambinant nemokamu tel. 1808 ir konsultantui nurodyti raktažodį „panevėžietis profilaktiškai“.

Paskirtu laiku gyventojai prašomi savarankiškai atvykti į mobilųjį punktą, tačiau primenama, kad vykti taksi ar viešuoju transportu – draudžiama. Taip pat atvykus su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei pranešimą su identifikavimo kodu, kuris buvo atsiųstas į mobilųjį telefoną, iš kurio buvo skambinta tel. 1808 ir užsiregistruota.

 

Komentarai

  • klausimas ar nebus žmogus izoliuotas 14 dienų, jei paskambins bendruoju telefonu ir praneš, kad buvo užėjęs nusipirkti kokio niekučio. Čia panašiai kaip pranešti policijai apie nusikaltimą, kai paaiškėja, kad neteisėtai buvo stebimas nusikaltėlis, nes jį reikėjo įspėti….

  • ką daryti jeigu neturi mašinos,kaip atvykti???

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų