Maxima akcijos: taupyti dar niekada nebuvo taip paprasta

Maxima akcijos: taupyti dar niekada nebuvo taip paprasta

Kasdieniams pirkiniams neretai pasirenkamos ne tos prekybos vietos, kurios yra įsikūrusios arčiausiai namų, bet tos, kuriose pamėgti maisto produktai yra parduodami mažesnėmis kainomis. Atliktos apklausos leido nustatyti, kad didžiąją dalį pirkėjų labiausiai vilioja būtent Maxima akcijos, kurios yra atnaujinamos kiekvieną savaitę. Pirkėjai gali būti užtikrinti, kad atvykę į šią prekybos vietą tikrai ras patrauklių pasiūlymų, kuriais pasinaudoti bus iš tiesų palanku. Vis dėlto, nors „Maxima“ prekybos tinklas nuolatos siūlo tikrai patrauklias nuolaidas, ne visiems pirkėjams pavyksta sutaupyti pinigų. Dėl to tikrai nereikėtų kaltinti prekybos centro – jei siekiate, kad pirkinių krepšelis kainuotų pigiau, vertėtų pakoreguoti ir tam tikrus apsipirkimo įpročius. Būtent tai gali jums padėti kur kas efektyviau planuoti savo biudžetą, taigi, kokie yra svarbiausi efektyvaus apsipirkimo principai?

Skirkite šiek tiek laiko pirkinių planavimui

Prieš pradėdami sudarinėti pirkinių sąrašą turėtumėte įvertinti, ko šiuo metu namuose trūksta. Nuvykus į parduotuvę neretai pradedama dvejoti, ar šaldytuve vis dar yra pieno, grietinės, pomidorų padažo ar kitų kone kasdien naudojamų maisto produktų. Jei nėra įvertinamas pirkinių poreikis, tokiu atveju gali tekti susidurti su tam tikrais nesklandumais: maisto produktų nusiperkama daugiau nei reikėtų, arba paprasčiausiai užmirštama ko nors įsigyti.

Apsipirkimus planuokite rečiau

Maxima akcijos yra atnaujinamos kas savaitę, todėl tai sudaro tikrai palankias galimybes pirkinius planuoti rečiau. Jei į parduotuvę vykstama kasdien ar kas antrą dieną, tokiu atveju išleidžiama gerokai daugiau pinigų nei tuomet, jei prekybos centre būtų lankomasi kas savaitę. Žinoma, vieno apsipirkimo metu išleisite daugiau pinigų, tačiau galėsite įsigyti tokių produktų, kurie šiuo metu yra tikrai reikalingi. Jei į parduotuvę vykstama vos dėl vienos ar dėl poros prekių, gana dažnais atvejais kyla pagundų į pirkinių krepšelį įsidėti daugiau prekių, taigi, išlaidaujama visiškai be reikalo.

Planuokite, ką gaminsite savaitės laikotarpiu

Taip pat yra palanku numatyti, kokius patiekalus ruošite artimiausią savaitę, ir įvertinti, kokių maisto produktų tam reikės. Pavyzdžiui, jei pirksite konservuotas daržoves, ir vienu kartu jų nesinaudosite, pagalvokite, ką galėtumėte pagaminti iš likučių. Jei pakankamai efektyviai naudosite turimus maisto produktus, tokiu atveju patirsite gerokai mažiau išlaidų, o parduotuvėje galėsite lankytis pakankamai retai. Daugybė patiekalų gali būti ruošiami tarsi iš nieko, taigi, pasitelkite savo fantaziją, ar pasiieškokite patiekalų receptų.

Naudokitės nuolaidų kortele

Maxima akcijos nėra vienintelė galimybė apsipirkti pigiau. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad jūsų „Ačiū“ kortelėje yra kaupiami pinigai, kuriuos galite panaudoti kitų apsipirkimų metu. Įsigyti šią nuolaidų kortelę yra labai paprasta: tereikia užpildyti anketą, kurią pateikę „Maximos“ darbuotojui gausite kortelę, ir iš karto ją galėsite naudoti. Šios kortelės savininkai visuomet gali naudotis tikrai patraukliais pasiūlymais, taigi, tai padės sutaupyti dar daugiau pinigų.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų