I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Masines šventes apkartina smarvė

Masines šventes apkartina smarvė

Panevėžio centre gyvenantys panevėžiečiai lengviau atsikvėpė, kai Savivaldybė išjungė gražųjį Senvagės fontaną.

Nelaukia jie ir miesto gimtadienio ar Kalėdų eglės įžiebimo. Išskirtinės šventės centro gyventojams tapo tikra bėda: po jų daugiabučių kiemus randa apdergtus, o dėl smarvės net tenka užsiimti nosis.

Kad po švenčių Panevėžio centras tikrai lieka apdergtas, patvirtino už švarą mieste atsakingos įmonės atstovas.

Viename Laisvės aikštės daugiabučių gyvenanti Janina Dzedaravičienė pasakoja, kad dėl reikalingo tualeto problemą jaunos šeimos kėlė dar tuomet, kai Senvagės prieigose, pievelėje šalia Elektros gatvės veikė vaikų žaidimų aikštelė.

Dabar puiki vaikams žaisti skirta vieta įrengta pačioje Laisvės aikštėje.

„Tai štai mes ir matome, kaip iš tos aikštelės mamytės atveda vaikus nusilengvinti arba į mūsų kiemą, arba patupdo toje vietoje, kur galima praeiti tarp mūsų namo ir buvusio viešbučio“, – pasakojo J. Dzedaravičienė.

Anot jos, nelegaliu tualetu tapusios vietos jau ėmė net dvokti.

Visą straipsnį skaitykite spalio 20 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • geda.Vienintelis esantis graziai aptvertas,bet viduj jokio remonto.Kabinos mazytes,ner kur apsisukti,o laukimo sale,nors sok,didziule.

  • Masinės šventės iš esmės reiškia alkoholinius triukšmingus draugų ir šeimynėlių vakarėlius bei lakstančius ar vaikščiojančius nelabai adekvačius tėvukus ar senelius su klykiančiais kaprizingais vaikiais, kuriems reikia tai to tai ano. Kur jau tai nevargins, į tokius dalykus žiūrėti baisu.

  • Dar sovietnamyje kaip uždarė miesto centre tuliką, taip ir stovi apaugęs žolėm ir krūmais lyg šiolei,Kas čia kaltas?,ko gero silpni merai, architektai ar dar kas??????????? Seniai turėjo stovėti su dušu, prekybos kiosku ir kt.Turgus atidarė tvarkingą 30 cnt .tualetą.Kas čia su mūsų vadovais, o gal jiems pampersų užtenka.

    • jusu ziniai tas centro tulikas privati nuosavybe kaip ir tulikas prie moteru kalejimo,

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų