Manieže jau prasidėjo paskutinis rekonstrukcijos etapas – iki žiemos numatyta atnaujinti sienas bei pakeisti susidėvėjusią dangą. P. Židonio nuotr.

Maniežo rekonstrukcija išginė į lauką

Maniežo rekonstrukcija išginė į lauką

Skaitytojo pasiūlyta tema

Į rekonstruotą Panevėžio lengvosios atletikos maniežą po vasaros atostogų sugrįžę mažieji sportininkai ir jų tėvai nustebo sužinoję, kad vos po poros treniruočių jiems teks sportuoti lauke.

Iki žiemos maniežas uždaromas dar vienam rekonstrukcijos etapui. Tėvai piktinasi, kodėl remonto nebuvo įmanoma užbaigti per mokinių vasaros atostogas, kai maniežas stovėjo tuščias. Panevėžio savivaldybės atstovai tikina, kad nepatogumai tik laikini – vėliau sportininkai turės modernią rekonstruotą sporto bazę.

„Prasidėjo nauji mokslo metai ir šast žinia, kad maniežas uždaromas. Paklausiau trenerės, kur dabar vaikai sportuos, ji tik pagūžčiojo pečiais. Sporto centras visą atsakomybę permetė ant trenerių pečių – jiems patiems teks ieškotis treniruotėms tinkamų patalpų“, – piktinosi savo vardo nenorėjusi viešinti panevėžietė.

Jos atžala jau ne pirmus metus manieže lanko lengvosios atletikos treniruotes.

„Turbūt ne veltui visi šią vietą vadina gardeliu. Juk jeigu buvo žinoma, kad vaikai manieže negalės sportuoti, gal bent buvo galima sugrėbti pernykščius lapus. Žadama, kad per porą mėnesių manieže bus pakeista danga. Abejoju tokiais pažadais – stogą keitė visus metus, bet po liūties ir vėl kibirai rikiuojami“, – pasakojo mama.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 8 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Galerija

Komentarai

  • labiau negu siaubinga

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų